Vailderam ir tiesības pieprasīt revanšu jau tuvākajā laikā 

23/02/2020 23:47

Amerikāņu bokseris Deontejs Vailders var izmantot savā līgumā ierakstīto opciju un viena mēneša laikā pieprasīt revanšu ar britu Taisonu Fjūriju, ziņo “Boxing Scene”. 

Jau vēstīts, ka šorīt brits Fjūrijs Lasvegasā septītajā raundā ar tehnisko nokautu uzvarēja amerikāni Vailderu, savā rīcībā iegūstot prestižo Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu.   

“Labākais šovakar uzvarēja. Ir kā ir, bet es nemeklēju attaisnojumus. Kaut mans stūrītis būtu ļāvis cīnīties līdz galam. Esmu cīnītājs. Pat paši labākie ir zaudējuši un pēc tam atgriezušies, tā ir daļa no boksa,” pauda Vailders. 

Šodien kļuvis zināms, ka amerikānim ir tiesības pieprasīt revanšu. Tas jāizdara 30 dienu laikā kopš šodienas cīņas. 

Fjūrijs karjeras laikā uzvarējis 30 no 31 cīņas, 21 gadījumā to paveicot ar nokautu, deviņos pēc punktiem un vienreiz spēkojoties neizšķirti. 

Tikmēr Vailders cieta savu pirmo zaudējumu karjerā. Viņš uzvarējis 42 no 44 cīņām, pirms sestdienas spēkošanās 41 dueli noslēdzot ar nokautu, bet viena cīņa bija noslēgusies neizšķirti. 

Amerikānis Vailders ar britu Fjūriju spēkojās arī 2018.gada decembrī, cīņai noslēdzoties neizšķirti. 

Pēc tam 2019. gada maijā 34 gadus vecais Vailders pirmajā raundā nokautēja savu tautieti Dominiku Brīzīli, bet novembrī septītajā raundā tika galā ar kubieti Luisu Ortisu. Vailders prestižāko WBC čempiona jostu veiksmīgi aizstāvēja desmit reizes. 

Tikmēr 31 gadu vecais Fjūrijs 2019. gada jūnijā otrajā raundā nokautēja vācieti Tomu Švarcu, bet septembrī pēc punktiem uzvarēja zviedru Oto Vālinu. 

Fjūrijs dominē, sagādājot pirmo zaudējumu Vailderam un iegūst WBC jostu (VIDEO)

Pieslēgties

Dienas fokusā

22/04/2021 11:40

Rīgas “Dinamo” no “Severstal” iegūst tiesības uz čehu vārtsargu

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubi Rīgas “Dinamo” un Čerepovecas “Severstal” veikuši maiņas darījumu, kuru rezultātā “Dinamo” ieguvis tiesības uz čehu vārtsargu Mateju Mahovski, bet Krievijas komanda saņēmusi naudas kompensāciju. [email protected]