Vailders efektīgi pirmajā raundā “izslēdz” Brizīlu un aizstāv WBC titulu (VIDEO)

Denotejs Vailders, sportazinas.com
Foto: BBC

Aizvadītajā naktī Bruklinā Pasaules Boksa padomes (WBC) čempions smagajā svarā Deontejs Vailders (41-0-1, 40KOs) aizvadīja titula aizstāvēšanas cīņu pret savu tautieti Dominiku Brizīlu (20-2).

33 gadus vecais Vailders savu pasaules čempiona titulu aizstāvēja jau devīto reizi pēc kārtas un atkārtoja Muhameda Ali, Džo Freizera, Maika Taisona un Lenoksa Lūisa iespēto. Vairāk par deviņām reizēm pēc kārtas savu titulu aizstāvējuši tikai seši smagsvari boksa vēsturē. Savukārt rekordists ir Džo Lūiss – 25 cīņās pēc kārtas.

Pirmā raunda vidū 33 gadus vecais Brizīls devās uzbrukumā un trāpīja Vailderam divus sitienus. Pēc tam, kad tiesnesis izšķīra klinču, Vailders izpildīja divu sitienu kombināciju, kas Brizīlu noguldīja uz grīdas – vispirms bija taisnais sitiens ar kreiso roku, taču nokautā Brizīlu aizsūtīja spēcīgais āķis ar labo roku. Cīņa ilga vien divas minūtes un 17 sekundes.

“Pēc pirmajiem uzbrukumiem ievēroju, ka Dominiks palika lēnāks. Viņa ķermeņa valoda to ļoti labi parādīja. Kad esi aizvadījis tik daudz cīņas augstā līmenī, to ir viegli ieraudzīt,” atklāja Vailders.

Savukārt Vaildera pretinieks atzina: “Uzskatu, ka tiesnesis maču pārtrauca pārāk ātri. Es dzirdēju, ka viņš skaita, bet tāds ir bokss. Denotejs godam izdarīja savu darbu. Pēc liktenīgā sitiena domāju, ka piecelšos un nākamajos raundos atspēlēšos, taču tas nenotika.”

WBC ir prestižākā čempionu josta, bet Pasaules Boksa asociācijas (WBA), Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempiona jostas pieder britam Entonijam Džošuam.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par