Vailders un Fjūrijs tiks pie iespaidīgiem honorāriem par revanša cīņu

Deontejs Vailders, sportazinas.com
Deontejs Vailders | Foto: Sky Sports

Amerikānis un brits par šīs nedēļas nogalē gaidāmo revanšu cīņu saņems pa 30 miljoniem ASV dolāru (ap 27,6 miljoniem eiro), ziņo amerikāņu medijs ESPN. Tiek atzīmēts, ka honorāru summā nav iekļauti procenti no ienākumiem par maksas translācijām.

Revanša cīņa starp britu smagsvaru Fjūriju un amerikāni Deonteju Vailderu tiks aizvadīta naktī uz 23. februārī plkst. 6:00 pēc Latvijas laika ASV pilsētā Lasvegasā.

Kā zināms, 2018. gada decembrī Fjūrija un Vaildera duelis noslēdzās neizšķirti, tādējādi amerikānim izdevās saglabāt savu Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu.

Iepriekš Fjūrijs 2019. gada septembra vidū pēc punktiem uzveica zviedru bokseri Oto Vallīnu. 31 gadu vecajam Fjūrijam uzvaru piešķīra visi trīs tiesneši un līdz ar to viņš joprojām savā profesionālajā karjerā ir nepārspēts – 30 cīņās izcīnītas 29 uzvaras un piedzīvots viens neizšķirts. 

Pēc šī mača bokseris bokseris pieņēmis lēmumu šķirties no sava trenera Bena Deivisona, ar kuru kopā viņš darbojās iepriekšējos divus gadus. Fjūrija tēvs Džons publiski kritizēja treneri Deivisonu, norādot, ka visai treneru komandai vajadzētu pamest darbu ar viņa dēlu.

Tikmēr 34 gadus Vailders 23. novembrī Lasvegasā ar nokautu pieveica Kubas atlētu Luisu Ortisu un saglabāja WBC čempiona jostu smagsvaros. Vailderam tā bija 42. uzvara 43 cīņās.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par