“Vaiņode” cīņā par piekto vietu Virslīgā apspēlē “Jūrmalas sports” handbolistus

29/03/2019 22:31

Piektdien “SynotTip” handbola Virslīgas 5. līdz 7. vietas turnīrā notika viena spēle, kurā “Vaiņode” savā laukumā aizvadīja pārliecinošu spēles otro puslaiku un ar rezultātu 34:28 pieveica “Jūrmalas sports” komandu.

“Vaiņode” un “Jūrmalas Sports” abas piedalījās Virslīgas izslēgšanas spēļu turnīrā, pie tam abas ceturtdaļfinālā spēja izcīnīt pa vienai uzvarai, bet divu spēļu summā atzina attiecīgi Ludzas “Latgola” un “Ogres” pārākumu. 5. līdz 7. vietas turnīrā piedalās trīs komandas – “Vaiņode”, “Jūrmalas sports” un “ASK/LSPA”. Katra ar katru aizvada pa divām spēlēm, noskaidrojot vietu sadalījumu. Pirmajā spēlē šajā trijniekā starp “Vaiņodi” un “ASK/LSPA” Rīgas komandas laukumā tika fiksēts neizšķirts 27:27.

Piektdienas vakarā Vaiņodē spēles pirmajās minūtēs bija vērojama līdzīga spēkošanās. Puslaika gaitā vadībā spēja pabūt abas komandas, bet “Vaiņodei” pāris reizes bija arī divu punktu pārsvars. Pēdējais rezultatīvais uzbrukums puslaikā padevās viesu spēlētājam Uldim Zariņam, kurš precīzi meta astoņas sekundes pirms nogriežņa noslēguma, tādējādi pēc 30 minūtēm mājiniekiem bija minimāls pārsvars 15:14.

Otrā puslaika ievadā turpinājās sīksta spēkošanās, tomēr puslaika vidū “Vaiņode” izmantoja pāris pretinieku kļūdas, lieliski uzbrukumā darbojās Ainārs Pāvils, un mājinieki uz brīdi ieguva trīs vārtu handikapu (26:23). Pie 25:26 Alberts Gulbis neizmantoja lielisku iespēju izlīdzināt rezultātu, bet pretējā laukuma galā 27:25 panāca Kristers Plūme. Atlikušo spēles daļu “Vaiņode” nospēlēja pārliecinoši un izcīnīja uzvaru ar 34:28.

Rīt “SynotTip” handbola Virslīgā notiks pusfinālsēriju atbildes spēles. Pulksten 15:00 Ludzā vietējā “Latgols” komanda sāks spēli pret Rīgas “Celtnieks”, bet pulksten 19:00 “Ogre” spēkosies ar Dobele “Tenax”.