“Vaiņode” izcīna otro uzvaru pēc kārtas

12/10/2019 18:18

Sestdien “SynotTip” handbola virslīgā otro uzvaru pēc kārtas guva “Vaiņodes” komanda, kas viesos Murjāņos otrajā puslaikā demonstrēja lielisku spēli aizsardzībā un ar 29:20 pieveica Latvijas jaunatnes izlases bāzes komandu “MSĢ/LAT 2000”.

Mača ievadā Murjāņu komanda netika galā ar pretinieku uzbrukumu, un spēles devītajā minūtē viesi bija vadībā ar četru vārtu handikapu – 6:2. Spēlei ritot, aizvien vairāk iespēlējās arī Murjāņi, kuri spēja samazināt rezultāta starpību.

Puslaika beigu daļā mājinieki pietuvojās arī līdz 14:15, taču noslēdzošās minūtes ar 3:1 uzvarēja “Vaiņode” un puslaiku noslēdza ar 18:15 pārsvaru. Otrā puslaika ievadā “Vaiņode” palielināja savu handikapu līdz 21:15, un “Vaiņode” vairs cerības pretiniekiem nedevās.

“Vaiņode” lieliski spēlēja aizsardzībā un 30 minūšu laikā ļāva pretiniekiem gūt tikai piecus vārtus. Galarezultātā “Vaiņode” izcīnīja panākumu ar 29:20. Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais ar sešiem vārtiem bija Oskars Pāvils, pieci vārti Markusam Dīkam. “MSĢ/LAT 2000” rindās seši vārti Gintam Greikšam.

“MSĢ/LAT 2000” – “Vaiņode” 20:29 (15:18)
“MSĢ/LAT 2000”: Greikšs 6, Juzups 4, Strēlis 3, Rancāns 2, Kalējs 1, Serafimovičs 1, Grava 1, Vidovskis 1, Grebeņņikovs 1, Putra, Putniņš, Silnieks, Kozlovskis, Gidrevics
“Vaiņode”: Pāvils 6, Dīks 5, Pumpurs 4, Mickus 4, Jurševskis 4, Plūme 4, Ziemelis 1, Kanenieks 1, Sproģis, Orlovs, Žentiņš, Lībe