“Vaiņode” pārspēj “ASK/LSPA” handbolistus un svin ceturto panākumu šosezon

27/10/2019 22:16

Itin sekmīgi jauno “SynotTip” handbola virslīgas sezonu turpina “Vaiņode”, kas svētdien guva jau ceturto uzvaru šajā sezonā, otrajā puslaikā salaužot “ASK/LSPA” pretestību un svinot panākumu ar rezultātu 30:24.

Mača ievadā līdz 3:3 komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, taču tad sekoja “Vaiņodes” komandas trīs vārtu izrāviens – 6:3. Ja “Vaiņodei” uzbrukumā īpaši izcēlās Oskars Pāvils, tad “ASK/LSPA” viena izteikta līdera nebija, bet komanda rezultāta starpību vienalga spēja sadeldēt līdz 8:9.

Interesanti, ka uzreiz pēc tam tieši Oskars Pāvils guva divus vārtus pēc kārtas, un tieši ar viņu pirmajā puslaikā “ASK/LSPA” komanda aizsardzībā nespēja tikt. Situācija pēc 30 minūtēm mājiniekiem gan nebija bezcerīga, jo rezultāta tablo vēstīja vien 15:13 par labu “Vaiņodes” handbolistiem.

Otrā puslaika sākumdaļā pa diviem četrus vārtus viesu labā guva Ainārs un Oskars Pāvili, un viesi atkal ieguva nedaudz drošāku pārsvaru (19:15). “ASK/LSPA” vairs šajā spēlē ne reizi netika tuvāk par diviem vārtiem. “Vaiņode” mača izskaņā demonstrēja pārliecinošu sniegumu un galarezultātā pat izcīnīja pāŗliecinošu uzvaru ar 30:24.

Iepriekš jau pieminētais Oskars Pāvils bija labākais spēlētājs uzvarētāju sastāvā ar 14 gūtiem vārtiem. Deniss Pumpurs un Kristers Plūme guva pa četriem vārtiem. “ASK/LSPA” sastāvā šajā vakarā Rihards Kristers Ozols izcēlās sešas reizes, Andris Vītols guva piecus vārtus, bet Kristiāns Ingus Jonuška izcēlās četras reizes.

“ASK/LSPA” – “Vaiņode” 24:30 (13:15)
“ASK/LSPA”: Ozols 6, Vītols 5, Jonuška 4, Stepuļenoks-Stukanovs 3, Vilsons 2, Liepiņš 2, Sudmalis 1, Zvejnieks 1, Piševs, Strazds, Germovs, Kārkliņš, Lubgāns, Čižauskis, Buklovskis, Sausnītis
“Vaiņode”: Oskars Pāvils 14, Pumpurs 4, Plūme 4, Ainārs Pāvils 3, Greikšs 2, Mickus 2, Juzups 1, Silnieks, Sproģis, Orlovs, Žentiņš, Kanenieks, Dīks