Vairāki Latvijas vadošie tiesneši strādās svarīgās Eiropas sacensībās un pārbaudes spēlēs

06/11/2021 11:15
Nokopēts
Aleksandrs Anufrijevs

Latvijas vadošie futbola tiesneši ir saņēmuši vairākus starptautisku nozīmējumus un šajā sezonas posmā tiesās svarīgās Eiropas sacensībās un pārbaudes spēlēs, ziņo Latvijas Futbola federācija (LFF).

Aleksandrs Anufrijevs, Romans Platonovs un Jevgenijs Morozovs saņēmuši uzreiz divus uzaicinājumus no divām dažādām federācijām. Sestdien, 6. novembrī, viņi izpelnījušies godu tiesāt vienu no svarīgākajām spēlēm Gruzijas čempionātā starp Batumi “Dinamo” un Tbilisi “Lokomotiv” komandām. Savukārt 15. novembrī mūsu tiesnešu darbu vērtēs Lietuvas futbola līdzjutēji, jo A. Anufrijevs kopā ar Denisu Ševčenko un J. Morozovu Viļņā apkalpos nacionālo izlašu pārbaudes spēli starp Lietuvu un Kuveitu.

Kvalitatīvu sniegumu ceturtdien uz vienas no lielākajām Eiropas futbola skatuvēm nodemonstrēja Andris Treimanis, Haralds Gudermanis, Aleksejs Spasjonņikovs un Aleksandrs Golubevs, kuri pārraudzīja UEFA Eiropas līgas grupu turnīra spēli Spānijā starp Sansebastjanas “Real Sociedad un Grācas “Sturm” no Austrijas. Jau 15. novembrī tajā pašā sastāvā Latvijas pārstāvji strādās Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra mačā starp Albāniju un Andoru.

Starptautisku nozīmējumu saņēmuši arī Vitālijs Spasjonņikovs kopā ar Artūru Šakurovu, kuri no 10. līdz 16. novembrim apkalpos Eiropas U-19 čempionāta kvalifikācijas turnīru Zviedrijā. Tajā bez mājiniekiem spēlēs arī Anglijas, Šveices un Andoras jaunā futbola maiņa.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām