Vairāki Spānijas futbolisti aizturēti aizdomās par spēļu rezultātu ietekmēšanu

Rauls Bravo, Sportazinas.com
Bijušais Madrides "Real" spēlētājs Rauls Bravo, foto: AP

Vairāki Spānijas futbolisti otrdien tika aizturēti aizdomās par spēļu rezultātu ietekmēšanu, ziņo spāņu mediji.

Spānijas policija aģentūrai AFP apstiprināja, ka notika aizturēšanas operācija, bet neminēja sīkākas notikuma detaļas.

Kā ziņo “Servimedia”, starp aizturētajiem ir vairāki bijušie un esošie divu augstāko līgu futbolisti. Kā grupas līderis tiek minēts bijušais Madrides “Real” aizsargs Rauls Bravo, tāpat lietā figurējot arī Borha Fernandess, Karloss Aranda, Sams Saizs un Injigo Lopess.

Tāpat aizturēts otrās līgas kluba “Huesca” prezidents Agustins Lasosa un komandas medicīnas nodaļas vadītājs Huans Karloss Galindo. Policija vairākas stundas esot pavadījusi kluba mītnē.

“Šodienas policijas operācija saistīta ar “La Liga” un Spānijas varasiestāžu iesniegto sūdzību par 2018. gada maijā notikušas spēles rezultāta ietekmēšanu. Esam pateicīgi nacionālajai policijai par lielo darbu, kas ieguldīts, lai apturētu, visticamāk, organizētu noziedzīgu grupu, kura gūst labumu no spēļu rezultātu ietekmēšanas,” teikts Spānijas futbola līgas paziņojumā.

Kā aģentūrai DPA apstiprināja “La Liga” preses sekretārs, paziņojumā minētā spēle nav bijusi Spānijas augstāko divu divīziju mačs.

Aizturētie tiek turēti aizdomās ne tikai par spēļu rezultātu ietekmēšanu, bet arī par organizēto noziedzību, korupciju un naudas atmazgāšanu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par