Vaits: Fjūrijs ir neapstrīdams manas pēcpuses čempions

foto: espn.com

Britu smagā svara bokseris (25-1, 18 KO) izteicies par savu tautieti Taisonu Fjūriju (28-0-1, 20 KO).

ir netīra palaistuve. Kad viņš atrodas treniņnometnē, viņš ir adekvāts – koncentrējas uz darbu un nerunā visādas stulbības. Zinu, ka šobrīd viņš lido mākoņos. Visu laiku runā muļķības, bieži nonākot ar sevi pretrunās. Taču tas ir Fjūrijs – tā viņš dara,” iesāk Vaits.

Viņš turpināja: “Viņš var iegūt cīņu ar mani, ja to vēlas. Bet mēs zinām, ka viņš to negrib. Tā arī viņš man pats pateica – ka nevēlas šo cīņu, bet publiski apgalvo pavisam ko citu. Ja viņš vēlas cīnīties – uz priekšu! Ja nē, tad lai liek man mieru. Man nav laika tādām muļķībām.”

Iepriekš Fjūrijs bija izteicies, ka par viņa nākamajiem pretiniekiem varētu kļūt Trevors Braians vai Džarels Millers. Tiesa, visticamāk, tas notiktu pēc atkārtotas cīņas ar WBC čempionu amerikāni Deonteju Vailderu (41-0, 40 KO).

“Fjūrijs neciena fanus. Pie velna, kas ir Trevors Braians? Neviens viņu nezina. Taisons Fjūrijs ir neapstrīdamas manas pēcpuses čempions,” piebilda Vaits.

Vaits, kurš vienīgo zaudējumu karjerā ir piedzīvojis pret Entoniju Džošua, šobrīd pēc “boxrec.com” reitinga ieņem sesto vietu smagsvaros, savukārt Fjūrijs ir ceturtais.

Iepriekš Fjūrijs izteicies: “Ar Deonteju Vailderu esam vienojušies un parakstījuši līgumu par revanša cīņas aizvadīšanu. Tā notiks 22. februārī.”

Abu bokseru pirmais duelis norisinājās pagājušā gada decembra sākumā “Staples Center” arēnā Losandželosā, duelim noslēdzoties neizšķirti.

2015. gada novembrī Fjūrijs kļuva par pasaules čempionu uzvarot ukraini Vladimiru Kļičko un iegūstot Pasaules boksa asociācijas (WBA), Starptautiskās boksa federācijas (IBF) un Starptautiskās boksa organizācijas (WBO) jostas, taču pēcāk cīnījās ar depresiju un alkohola atkarību.

30 gadus vecais Fjūrijs 2016. gada jūnijā tika diskvalificēts par aizliegtu steroīdu lietošanu, bet 2017. gada decembrī pēc vienošanās ar Lielbritānijas Antidopinga aģentūru (UKAD) viņam tika dota zaļā gaisma karjeras atsākšanai.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par