Vaits: Habibs un Makgregors ienīst viens otru

Habibs Nurmagomedovs, Konors Makgregors, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs, Dana Vaits un Konors Makgregors | Foto: UFC

“Ultimate Fighting Championship” () prezidents Dana Vaits ir pārliecināts, ka šo sacensību zvaigznes un ienīst viens otru.

Nākamo cīņu Habibs aizvadīs “UFC 249” pasākuma ietvaros 18. aprīlī pret Toniju Fergusonu. Lai arī iepriekš izskanējušas baumas, ka tā varētu būt pēdējā viņa UFC cīkstoņa karjerā, tomēr, iespējams, Habibs vēl reizi varētu tikties ar Makgregoru.

Zīmīgi, ka Nurmagomedovs parasti pēc Ramadāna (šogad beigsies 23. maijā) vairākus mēnešus neaizvada cīņas, tādēļ Konoram nāktos gaidīt visai ilgi līdz nākamajam duelim.

Makgregors pēdējā cīņā “UFC 246” pasākumā uzveica Donaldu Seroni, bet Vaits izteicies, ka Habibs varētu būt viņa nākamais pretinieks, ja uzveiks Fergusonu. “Es gan nezinu, vai Makgregors vēlēsies ar viņu cīnīties – tad jau redzēsim. Konors varētu arī tik ilgi negaidīt,” atzina Vaits.

“Viņi viens otru ienīst,” turpināja UFC boss. “Ja jūs domājat, ka Habibs dosies uz interviju un teiks labas lietas par Konoru, tas nekad nenotiks. Pretējā situācijā būtu pilnīgi tas pats. Pirmkārt, Makgregors neizvēlas savus pretiniekus. Viņš cīnās ar tiem, kuri ir pieejami un kurus viņam piedāvājam. Reāli Konors iet uz treniņiem un jautā, ar ko viņam būs nākamā cīņa…”

31 gadu vecais Habibs  karjerā ir izcīnījis 28 uzvaras un vēl nekad nav izjutis zaudējumu rūgtumu. Viņš ir viens no izcilākajiem sportistiem. Tikmēr viņa vienaudzis Makgregors ir uzvarējis 22 reizes, bet četrās cīņās zaudējis, tostarp pret Nurmagomedovu.

Jau ziņots, ka Habibs ir atmetis cerību kādu dienu UFC cīņu aizvadīt Krievijā. “Es šādai iespējai ticu arvien mazāk un mazāk,” medijam “Sport-Express” sacīja Nurmagomedovs, kurš ar ironiju piebilda, ka Krievijā cīņas varētu aizvadīt tikai uz ielām. “Mana nākamā cīņa būs Ziemeļamerikā un viņi [UFC organizatori] vēlas, lai tas tā būtu. Tur viņi var nopelnīt vairāk naudas.”

Nurmagomedovs pēdējo cīņu aizvadīja 7. septembrī 2019. gadā, kad viņš trešajā raundā pārspēja Dastinu Porjē, bet iepriekš 2018. gada 6. oktobrī viņš uzveica Makgregoru, kurš šobrīd ir atgriezies UFC apritē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par