Vaits vēlas Sehudo un Aldo cīņu

Henrijs Sehudo, sportazinas.com
Henrijs Sehudo | Foto: MMA India

“Ultimate Fighting Championship” () prezidents Dana Vaits apstiprinājis, ka organizācija plāno Henrija Sehudo (14-2-0) cīņu pret Hosē Aldo (28-5-0). Vaits piektdien pavēstīja, ka duelis starp abiem sportistiem varētu risināties šī gada beigās.

Abi cīkstoņi pēdējos dueļus aizvadīja pret Marlonu Moraesu (22-6-1). Sehudo viņu 2019.gada 9. jūnijā pieveica ar tehnisko nokautu, savukārt Aldo tā paša gada 15.decembrī piekāpās Moraesam. Aldo šobrīd ir divi zaudējumi pēc kārtas, bet Sehudo ir piecu panākumu sērija.

Zīmīgi, ka Sehudo ir aktuālais čempions svara kategorijās līdz 56,7 un 61,2 kilogramiem. Aldo pārstāv kategoriju līdz 61,2 kilogramiem.

Vaits uzskata, ka abi vēlās cīnīties viens pret otru un uzzināt kurš ir spēcīgāks. „Tā ir cīņa, kuru es vēlos izveidot”, tā teica Vaits, kad viņam, runājot ar medijiem par UFC 246 pasākumu, pajautāja par Sehudo un Aldo. „Tā ir cīņa, kuru abi šie puiši grib, ceram, ka mēs to izveidosim!”

Medijs “MMA Fighting” uzzinājis, ka sarunas par abu cīkstoņu potenciālo dueli jau notiek. Abas puses gan vēl nav vienojušās par norises laiku un līdz ar to cīņa oficiāli vēl nav izziņota.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par