Vaits vēlreiz atgādina, ka Habibs pret Fergusonu necīnīsies

Habibs Nurmagomedovs, Dana Vaits un Tonijs Fergusons, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs, Dana Vaits un Tonijs Fergusons | Foto: MMA Fighting

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) nākamais pasākums “UFC 249”, kurā bija paredzēta cīņa starp Toniju Fergusonu un Habibu Nurmagomedovu, notiks, taču bez krievu sportista līdzdalības.

UFC ir atcēlusi trīs nākamos pasākumus, izņemot “UFC 249”, kurā sākotnēji duelis bija paredzēts Fergusonam un Nurmagomedovam. Ņemot vērā koronavīrusa Covid-19 draudus, visā pasaulē ir ceļošanas ierobežojumi un Habibs pat teorētiski no Krievijas nevar doties uz ASV, lai aizvadītu cīņu.

Nurmagomedovs gan iepriekš paudis, ka gatavs cīnīties augustā, ja šoreiz dueli nebūs iespējams aizvadīt.

Zīmīgi, ka joprojām nav zināms ne Fergusona pretinieks, ne arī cīņas norises vieta. Ja arī duelis notiks, tas būs ļoti neordinārs, jo apkārt nebūs skatītāju un cīņas norises vietā būs limitēts cilvēku skaits.

Par faktu, ka Habibs šajā duelī nepiedalīsies, lieku reizi atgādinājis UFC prezidents Dana Vaits, kurš sociālajā tīklā “Twitter” atbildēja uz kāda nepatiesas informācijas paudēja ierakstu. Konkrētā persona maskējas zem respektablā MMA žurnālista Ariela Helvani vārda, uzrakstot, ka Vaits un Krievijas prezidents Vladimirs Putins ir vienojušies par Habiba došanos uz ASV.

Vaits šādu informāciju kategoriski noliedza. “Pilnīgas blēņas! Pasākums notiks, taču bez Habiba. Rīt izziņošu detalizētāku informāciju.”

Lieki piebilst, ka viltus profilam ir nedaudz vairāk kā 500 sekotāji, kamēr Helvani īstajam kontam seko teju viens miljons personu.

 

Šis ir piektais mēģinājums organizēt cīņu starp Habibu un viņa pretinieku, kas atkal, visdrīzāk, izgāzīsies. Iepriekšējos četros gadījumos organizatoru plānus sajauca cīkstoņu savainojumi.

Iepriekš izskanējušas baumas, ka tā nākamā būt pēdējā cīņa Nurmagomedova UFC cīkstoņa karjerā. Habibs UFC līmenī vēl nav piedzīvojis zaudējuma rūgtumu, svinot 28 uzvaras, bet amerikānis Fergusons karjeras laikā ticis pie 25 panākumiem 28 dueļos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par