Valančūnam “double-double”, Bertāns pārtrauc “sauso” sēriju un demonstrē 100% precizitāti (VIDEO)

08/01/2023 07:37
Dāvis Bertāns

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Dāvja Bertāna pārstāvētā Dalasas “Mavericks” ar 127:117 pārspēja Ņūorleānas “Pelicans”.

Pārņemot vadību jau kopš spēles pirmajām minūtēm, “Mavs” pretiniekiem to vairs neatdeva. Otrajā trešdaļā Dalasas pārsvars sasniedza 23 punktus, tomēr mača izskaņā “Pelicans” spēja nedaudz pakutināt nervus pretiniekiem, samazinot to līdz sešiem punktiem.

Bertāns šajā mačā laukumā pavadīja 12 minūtes un 50 sekundes, kuru laikā viņš guva piecus punktus, realizējot pa vienam pustālam metienam un tālmetienam, uzradot 100% precizitāti no spēles. Latvietim arī divas rezultatīvas piespēles.

Uzvarētājiem rezultatīvākais bija Luka Dončičs ar 34 punktiem, desmit atlēkušajām bumbām un desmit rezultatīvām piespēlēm. Pretinieku komandā ar 24 punktiem un desmit izcīnītām bumbām zem groziem izcēlās Jons Valančūns.

“Mavs” svinēja astoto uzvaru deviņos mačos. Nākamo spēli komanda aizvadīs jau gaidāmajā naktī plkst. 2:00 pret Oklahomasitijas “Thunder”.