“Valencia” šokē Barselonu un triumfē Spānijas kausa izcīņā (VIDEO)

25/05/2019 23:57

Spānijas spēcīgākās līgas futbola klubs “Valencia” sestdien triumfēja Karaļa kausa izcīņā, ar rezultātu 2:1 (2:0) negaidīti apspēlējot šīs sezonas vietējās līgas čempioni “Barcelona”.

Uzvarētāju rindās jau pirmajā puslaikā 21. un 33. minūtē ar vārtu guvumiem atzīmējās Kevins Gameiro un Rodrigo. Lai arī Barselonai vēl bija daudz laika, lai izlīdzinātu rezultātu, tas komandai neizdevās. Vienus vārtus 73. minūtē atguva Lionels Mesi, taču ar to bija par maz, un turnīrā uzvaru guva “Valencia”.

Image

Image

“Barcelona” līdz šim bija triumfējusi 30 Karaļa kausa izcīņās, bet šī bija komandas 11. neveiksme finālmačos. Savukārt “Valencia”, kas finālos zaudējusi deviņas reizes, izcīnīja savu astoto Spānijas kausu.

“Barca” vēl pērn kļuva par Spānijas kausa izcīņas uzvarētāju, kamēr Valensijas klubam tas pēdējo reizi bija izdevies 2008. gadā.

“Barcelona” ir visvairāk uzvaru Karaļa kausā, jo tai ar 23 tituliem seko Bilbao “Athletic”, kamēr 19 uzvaras ir Madrides “Real” kontā. Tālāk ar 10 uzvarām seko Madrides “Atletico” un “Valencia” ar astoņiem tituliem.