Valkots gūst savus simtos vārtus “Arsenal” labā uzvarētā FA kausa spēlē (+VIDEO)

21/02/2017 10:26

Londona, 21.febr., LETA–DPA. Londonas “Arsenal” pirmdien Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausa astotdaļfināla mačā viesos ar 2:0 (1:0) pārspēja Anglijas pēc spēka piektās līgas klubu Satonas “United”.

“Arsenal” rindās ar vārtiem izcēlies Lukass Peress un Teo Valkots, kuram šis bija simtais precīzais raidījums Londonas kluba labā.

“Izdarījām savu darbu. Uz šāda seguma bija citādāka spēlēšana. Nebija viegls mačs, jo arī pretinieki spēlēja labi. Tā ir piektās līgas komanda, bet viņi nenosēdās un bija koncentrējušies visu spēles gaitu,” pēc uzvaras teica “Arsenal” galvenais treneris Arsēns Vengers.

“Tas bija kā sapnis – redzēt savu komandu spēlējam pret “Arsenal”. Esmu ļoti lepns par savu komandu. Trāpījām pa pārliktni un mums bija trīs labas iespējas, diemžēl neizdevās gūt vārtus un iepriecināt savus līdzjutējus. Tas mums bija kā fināls, un futbolisti ļāva mūsu klubam lepoties,” atzīmēja Satonas vienības galvenais treneris Pols Dosvels.

“Arsenal” FA kausa ceturtdaļfinālā spēkosies ar vēl vienu Anglijas pēc spēka piektās līgas komanda Linkolnas “City”, kas astotdaļfinālā izslēdza premjerlīgas vienību “Burnley”.

Tāpat ceturtdaļfinālā spēkosies divi premjerlīgas grandi Londonas “Chelsea” un Mančestras “United”, bet Totenhemas “Hotspur” tiksies ar pēc spēka trešās divīzijas komandu “Millwall”. Savukārt “Middlesbrough” savu pretinieci noskaidros pēc nedēļas, Mančestras “City” duelējoties ar “Championship” komandu Hadersfīldas “Town”, jo abu vienību astotdaļfināla pirmā spēle noslēdzās neizšķirti.