“Valmiera Glass/ViA” atspēlējas no -19, tomēr zaudē LIBL pēdējā mājas mačā

17/03/2023 21:06
Valmiera Glass/ViA

Šovakar Latvijas-Igaunijas līgas mačā “Valmiera Glass/ViA” savā laukumā ar 88:94 zaudēja “Keila” vienībai.

Pretinieki jau pašā sākumā izvirzījās vadībā, uzreiz gūstot astoņus punktus. Pirmās trešdaļas izskaņā viesiem bija jau 19 punktu pārsvars, tomēr valmierieši nepadevās un paveica iespaidīgu atspēlēšanos, piecas minūtes līdz pamatlaika beigām panākot neizšķirtu – 84:84.

Nākamajās divās minūtēs neviena no komandām nespēja gūt punktus, savukārt trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Tervels Beks panāca 86:84. Noturēt pārsvaru gan neizdevās, Valmieras komandai pēdējā mājās spēlē LIBL pamatturnīrā piedzīvojot neveiksmi.

Mājinieku rindās rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Beks, viņa kontā arī desmit atlēkušās bumbas. Pretinieku komandā neapturams bija Matejs Raduničs, kurš iemeta 41 punktu, kā arī izcīnot 14 bumbas zem groziem. Ar savu sniegumu Horvats atkārtoja Latvijas-Igaunijas līgas rekordu pēc gūtiem punktiem vienā spēlē.

“Valmiera Glass/ViA” pēdējo maču LIBL pamatturnīrā aizvadīs 22. martā izbraukumā pret Rakveres “Tarvas”.