“Valmiera Glass”/ViA” neizlaiž pārsvaru un dramatiskā spēlē izcīna uzvaru pret “Ogri”

25/01/2023 21:25
Valmiera Glass/ViA

Šodien “Pafbet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) spēlē “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” ar rezultātu 87:85 apspēlēja “Ogres” vienību, pārtraucot astoņu zaudējumu sēriju.

Valmierieši pirmo ceturtdaļu noslēdza ar 22:13 savā labā, bet puslaika pārtraukumā mājinieki devās ar astoņu punktu pārsvaru. Trešajā ceturdaļā komandas iemeta vienādu punktu skaitu, bet noslēdzošajās 10 minūtēs dramatiskā spēles izskaņā “Valmiera Glass”/ViA” nosargāja pārsvaru un izcīnīja panākumu.

Rezultatīvākais Valmieras vienībā bija Džastins Makols, kurš izcēlās ar 21 punktu un sešām atlēkušajām bumbām. Viņam ar 19 punktiem palīdzēja Valters Vēveris, kuram arī piecas rezultatīvas piespēles, bet 15 punkti un sešas bumbas zem groziem Tervelam Bekam.

Zaudētājiem veiksmīgākais ar 17 punktiem bija Uģis Pinete, kuram arī četras rezultatīvas piespēles. Savukārt kā ierasts daudzpusīgs sniegums izdevās Kristapam Dārgajam – 16 punkti, 12 bumbas zem groziem un septiņas rezultatīvas piespēles.

Līdz ar šo panākumu “Valmiera Glass/ViA” pārtrauca astoņu zaudējumu sēriju Latvijas-Igaunijas līgā. Valmieras komandai šī bija ceturtā uzvara un pēc 20 aizvadītajām spēlēm tā ieņem 14. vietu, savukārt “Ogre” ar 12 panākumiem 22 mačos ieņem septīto pozīciju.