“Valmiera” pietuvojas florbola līgas līderei “Lekrings”

06/05/2021 22:25
Florbola klubs Valmiera

“Valmieras” komanda ceturtdien izcīnīja uzvaru “Elvi Florbola līgas”, kas turnīra tabulā ļāvusi pietuvoties līderei Cēsu “Lekrings”. “Valmiera” viesos ar 9:8 (4:2, 3:3, 2:3) uzvarēja Stalbes “Pārgauju”.

Uzvarētāju rindās Pāvelam Semeņovam 3+1, bet diametrāli pretēja statistika Ričardam Eglītim. Mārtiņš Broks izcēlās ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli. Stalbes komandā “hat-trick” Emīlam Šūmanim, taču divi vārti un rezultatīva piespēle Gvido Laugam. “Valmiera” ar 40 punktiem 19 spēlēs ir Latvijas čempionāta otra spēcīgākā komanda, bet “Pārgauja” ar 23 punktiem ieņem 10.vietu 12 klubu konkurencē.

Tikmēr dāmu turnīrā Ķekava mājās ar 3:2 (1:1, 0:0, 1:1, 1:0) papildlaikā uzvarēja “Līgatni”. Uzvaras vārtus papildlaika otrajā minūtē guva Paula Metāla. Katrīna Kate Fībiga pievienoja trīs rezultatīvas piespēles, bet vārtus guva arī Viktorija Kuročkina un Kristiāna Elizabete Krūmiņa. “Līgatnes” komandā Lienei Adamanei 1+1.

Otrā spēlē Kocēnu “Rubene-1” savā laukumā ar 5:8 (1:4, 3:2, 1:2) zaudēja “Rubenei”. Samanta Bērziņa uzvaru sekmēja ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, Simonai Grāpēnai trīs piespēles, taču divi “goli” Danutei Tinkusei. “Rubene-1” rindās Madlēnai Rozītei 1+2, Zeltīte Larinova iekrāja par vienu piespēli mazāk, bet divi vārti Jutai Muravskai.

Līdere ar 39 punktiem 13 spēlēs ir “Rubene”, 25 punkti 13 mačos trešajā vietā esošajai “Ķekavai”, bet par punktu mazāk 14 dueļos iekrājusi “Rubene-1”. Līgatnes komanda ar 20 punktiem ieņem piekto vietu.

Paredzēts, ka pēc regulārā čempionāta “play-off” pirmā kārta jeb ceturtdaļfināls būs līdz vienas komandas divām uzvarām, bet vēlāk finālčetrinieka turnīrā tiks noskaidroti čempioni, ko plānots izdarīt līdz Jāņiem. Tāpat plānots, ka fināls šosezon nenotiks “Arēnā Rīga”, bet kādā no olimpiskajiem centriem reģionos.

Vīriešu turnīrā šosezon spēlē 12 komandas, bet sieviešu turnīrā – astoņas vienības.