“Valmiera” sastāvu papildina ar vārtsargu Kudrjavcevu

30/07/2021 10:12

Latvijas futbola virslīgas komanda “Valmiera” pastiprinājusi sastāvu ar vārtsargu Vjačeslavu Kudrjavcevu un ukraiņu centra aizsargu Romanu Jakubu, informē komandu.

Pirms tam 23 gadus vecais Kudrjavcevs spēlēja Polijas pēc spēka otrajā līgā. Vispirms viņš apmēram gadu pārstāvēja Olštinas “Stomil”, bet šogad februārī pārcēlās uz Lodzas “Widzew”. Iepriekš Kudrjavcevs bija Latvijas komandas “Ventspils” sastāvā. Pirms tam viņš vienu gadu atradās Polijas futbola granda Varšavas “Legia” sistēmā, taču galvaspilsētas komanda neturpināja ar viņu sadarbību. Kudrjavcevs laiku pavadīja “Legia” otrajā komandā, kas spēlēja pēc spēka ceturtajā līgā.

Pirms došanās leģionāra gaitās Kudrjavcevs spēlēja Latvijas komandās “Tukums 2000”, “Jūrmala”, “Babīte” un “Riga”. Kudrjavcevs pārstāvējis arī Latvijas jaunatnes izlases.

Tāpat Valmieras kluba rindas papildinājis 20 gadus vecais un 1,91 metru garais ukraiņu centra aizsargs Jakuba. Viņš ir Doņeckas “Shakhtar” futbola akadēmijas audzēknis. Pēdējā sezonā kopā ar “Shakhtar” U21 komandu izcīnījis otro vietu Ukrainas U21 čempionātā.

Valmierā turpmāk spēlēs arī 20 gadus vecais japāņu pussargs Rjuga Nakamura. Japānas otrās augstākās līgas kluba “Sagamihara” akadēmijas audzēknim “Valmiera” ir pirmais klubs ārpus savas valsts robežām.

“Valmiera” turnīra tabulā ieņem trešo vietu. Vidzemnieku vārtus šosezon sekmīgi 22 gadus vecais Rihards Matrevics.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Renē Fāzels
28/09/2021 16:32

Zobārsta 27 gadi IIHF prezidenta amatā – ar ko hokeja sabiedrības atmiņā paliks Fāzels

Aizvadītajā sestdienā Sanktpēterburgā norisinājās starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongress, kurā tika ievēlēts jauns organizācijas prezidents. Tam bija jānotiek vēl pagājušajā gadā, taču, paša Renē Fāzela vārdiem runājot, viņš nevarēja atstāt…