“Valmierai” aizliedz reģistrēt jaunus spēlētājus

07/01/2022 11:51
FK Valmiera

Latvijas vicečempionei “Valmierai” piemērots jaunu spēlētāju reģistrācijas aizliegums, lēmusi Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārlietu komiteja (DK).

LFF DK, saņemot 2021.gada 2. novembra un 22. decembra vēstules no Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA), konstatējusi, ka no “Valmieras” puses līdz 5.janvārim nebija izpildītas saistības pret diviem klubiem.

Vidzemes komanda nav izmaksājusi klubiem spēlētāja trenēšanas un sagatavošanas kompensācijas. Saistības nav izpildītas par Krievijas kluba “Rostov” futbolistu Aleksandru Gapečkinu un Kolumbijas vienības “Tigres” spēlētāju Kamilo Menu. Vēstulēs no FIFA saņemta informācija, ka “Valmierai” ir piemērots starptautisko spēlētāju pāreju aizliegums, kā arī noteikts LFF pienākums piemērot minēto aizliegumu arī nacionālā līmenī.

Aizliegums reģistrēt jaunus spēlētājus tiks atcelts, tiklīdz “Valmieras” klubs būs izpildījis FIFA lēmumus pilnā apmērā. Decembrī liegums reģistrēt jaunus spēlētājus tika piemērots arī Jūrmalas “Spartaks” komandai.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Latvijas hokeja izlase
21/05/2022 10:48

Nogulēts sākums, Bukarta asaras un Šilova pārliecība – septiņi novērojumi pēc PČ spēles pret Austriju

Vakardienas mačs pret Austriju bija tāds, kuru nedrīkstēja zaudēt nekādā gadījumā. Ne tikai no turnīra tabulas viedokļa, bet arī fanu dēļ – pēc kaunpilnas sagrāves pret Čehiju bija jāatdod parāds…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…