“Valmierai” piederošais Arokodare pārceļas uz Francijas komandu

28/06/2021 20:08

“Optibet” Virslīgas klubam “Valmiera” piederošais nigēriešu uzbrucējs Toluvalase Arokodare uz divu gadu īres līguma pamata pievienojies Francijas otrās līgas vienībai “Amiens SC”, paziņojusi Latvijas komanda.

20 gadus vecais futbolists šo sezonu pavadīja Vācijas bundeslīgas klubā “Koln”, kura sastāvā 12 mačos visos turnīros nespēja izcelties ar vārtu guvumu, nespējot iegūt Vācijas organizācijas uzticību turpmākajai sadarbībai. Pirms pievienošanās Vācijas komandai, Arokodare divas sezonas aizvadīja Latvijā “Optibet” Virslīgā. Futbolists pievienojās “Valmieras” komandai 2019. gadā. Savu otro sezonu Latvijā nigērietis aizvadīja visai iespaidīgi, atzīmējoties ar 15 vārtu guvumiem 16 mačos, kļūstot par “Optibet” virslīgas labāko snaiperi.

Pirms pārejas uz Vācijas futbola klubu “Valmiera” nepiekrita nigēriešu futbolista pārejai uz Beļģijas vienību Briseles “Anderlecht”, kad tā pēc avotu teiktā Latvijas vienībai piedāvāja 1,5 miljonus eiro. “Optibet” Virslīgas vienība par 20 gadus veco Nigērijas uzbrucēju no “Anderlecht” gribējusi iegūt 2 miljonus eiro, ziņoja portāls “Delfi”. Beļģijas vienība koronavīrusa Covid-19 radīto ekonomisko grūtību dēļ par šādu summu futbolistu nevēlējās iegādāties.

“Amiens” pagājušajā sezonā Francijas pēc spēka otrajā līgā ierindojās desmitajā pozīcijā. Savukārt 2019./2020. gada sezonā “Amiens” izkrita no Francijas augstākās līgās “Ligue 1”, kur komanda pavadīja trīs iepriekšējās sezonas.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…