“Valmieras” florbolisti sarūpē debitantei SĀC pirmo zaudējumu

23/09/2021 22:58

“Valmieras” komanda ceturtdien svinēja uzvaru “Elvi florbola līgas” dienas vienīgajā spēlē. Valmierieši mājās ar rezultātu 10:3 (3:1, 3:0, 4:2) pārspēja virslīgas debitanti SĀC, kas ceturtajā mačā piedzīvoja pirmo zaudējumu sezonā.

Mājinieki izvirzījās vadībā piektajā minūtē un pirmajās 15 minūtēs guva trīs bezatbildes vārtus, mačā ne reizi neatrodoties iedzinējos. Uzvarētājiem ar vieniem gūtiem vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Pāvels Semjonovs, bet pa diviem vārtiem bija Mārtiņam Brokam, Matīsam Salmiņam un Laurim Alvim Stiprajam. Broks asistēja divos vārtu guvumos, bet Salmiņš – vienā.

Turnīra līderpozīcijā ar deviņiem punktiem četrās spēlēs ir SĀC komanda, kas apvienojusi Saulkrastu, Ādažu un Carnikavas florbolistus. Vīriešu konkurencē šosezon par medaļām cīnīsies 12 komandas. Tiek plānots, ka pamatturnīrā katra komanda ar katru tiksies pa divām reizēm. Astoņas labākās iekļūs ceturtdaļfinālā. Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām tiks noskaidrotas pusfinālistes, tikpat garās sērijās taps zināmas divas komandas, kas nākamā gada pavasarī “Arēnā Rīga” spēkosies par bronzas medaļām, kā arī tie divi klubi, kas turpat cīnīsies par lielo čempionu kausu un zelta godalgām.

2019./2020.gada sezonā Covid-19 pandēmijas un tās dēļ valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ Latvijas čempioni un medaļnieki palika nenoskaidroti, bet pagājušais čempionāts tā paša iemesla dēļ bija saraustīts un ar mazāku skaitu izslēgšanas spēļu. Valmierā notikušajā finālā uzvarēja Kocēnu “Rubenes” komanda.