Valsons komentē izskanējušās runas par viņa iespējamo pievienošanos “Dinamo”

Hanss Valsons, sportazinas.com
Hanss Valsons

Zviedrijas hokeja treneris komentējis izskanējušo informāciju par to, ka viņš ir viens no kandidātiem uz Kontinentālās hokeja līgas () kluba Rīgas “Dinamo” galvenā trenera amatu.

Svētdien “Hockey without spectators” kanālā saziņas platformā “Telegram” parādījās informācija, ka uz “Dinamo” galvenā trenera amatu kandidē 53 gadus vecais zviedru speciālists Valsons. Tāpat izskanējusi informācija, ka kandidāti ir Leonīds Tambijevs un Pēteris Skudra.

Valsons par šo ziņu runājis ar mediju “Sport-Express”. “Es saņemu dažādus piedāvājumus no Eiropas klubiem, bet neesmu vēl gatavs nosaukt konkrētas komandas,” sacīja Valsons, kurš nenoliedza informāciju, ka “Dinamo” ir viena no komandām, kas izteikusi piedāvājumu.

“Ja neskaita NHL, tad KHL manās acīs ir spēcīgākā pasaules līga,” turpināja treneris. “Šajā turnīrā ir daudz jaudīgu spēlētāju un spēles ir interesanti skatīties.”

Pēdējoreiz trenera pienākumus Valsons pildīja 2017./2018.gada sezonā Šveices čempionāta vienībā “Zurich”, kuru trenēja otro sezonu. Viņš no amata tika atbrīvots, jo nespēja ar klubu sasniegt nopietnus panākumus. Abās sezonās Cīrihes vienības rindās spēlēja arī Latvijas izlases uzbrucējs Ronalds Ķēniņš.

Lielākie Valsona panākumi gūti Zviedrijā, 2012./2013. un 2013./2014.gada sezonā uzvarot augstākajā līgā ar Šellefteo AIK, bet nākamajās divās sezonās viņš iekļuva izslēgšanas spēļu finālā.

Valsons trīsreiz – 2013., 2015. un 2016.gadā – tika atzīts par Zviedrijas spēcīgākās līgas labāko treneri.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par