Valsts kontrole pārbauda LOK piešķirto līdzekļu izlietošanu

23/07/2020 10:45
LOK, www.sportazinas.com

Latvijas Olimpiskā komitejā (LOK) patlaban norisinās Valsts kontroles veiktā atbilstības revīzija, aģentūru LETA informēja LOK.

Revīzija norisinās ar mērķi gūt pārliecību, vai LOK piešķirtie valsts budžeta līdzekļi ir izlietoti efektīvi, ekonomiski un atbilstoši paredzētajiem mērķiem.

LOK finanšu direktors Aldis Āboliņš atzīmējis, ka Valsts kontroles pieprasītā informācija tiek nodota revidentiem izskatīšanai.

“Esam ieinteresēti atklātā un profesionāli veiktā revīzijā, aktīvi sadarbojoties ar Valsts kontroles revidentiem,” LOK citē Āboliņa teikto.

LOK atzīmē, ka cieši sadarbojas ar Valsts kontroles darbiniekiem, sniedzot visu pieprasīto informāciju, kas ietver laika posmu no 2019.gada 1.janvāra līdz 2020.gada 30.jūnijam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Latvijas hokeja izlase
21/05/2022 10:48

Nogulēts sākums, Bukarta asaras un Šilova pārliecība – septiņi novērojumi pēc PČ spēles pret Austriju

Vakardienas mačs pret Austriju bija tāds, kuru nedrīkstēja zaudēt nekādā gadījumā. Ne tikai no turnīra tabulas viedokļa, bet arī fanu dēļ – pēc kaunpilnas sagrāves pret Čehiju bija jāatdod parāds…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…