Vaņina un Oša pārstāvētie klubi piedzīvo neveiksmes Šveicē

25/01/2020 23:10

Latvijas futbola izlases vārtsarga Andra Vaņina pārstāvētā “Zurich” komanda un Mārča Oša pārstāvētā Neišateles “Xamax” sestdien mājās cieta zaudējumu Šveices superlīgas spēlē.

“Zurich” savā laukumā ar 2:3 (1:3) piekāpās turnīra tabulas lejasgala komandai “Luzern”.

Piektajā minūtē gan Marko Šēnbehlers izvirzīja vadībā mājiniekus, taču viesi uz to atbildēja ar 13.minūtē gūtajiem Idriza Vocas, 25.minūtē ar Matosa un 27.minūtē ar Frančesko Mardžotas vārtiem, nodrošinot uzvaru.

Otrajā puslaikā vairāk par vieniem vārtiem mājinieki neatspēlēja un piedzīvoja zaudējumu. Vārtus mača 78.minūtē guva Blažs Kramers.

Citā spēlē Oša pārstāvētā “Xamax” mājās ar 1:2 (0:2) atzina Ženēvas “Servette” pārākumu.

Viesus vadībā jau pirmajā mača minūtē izvirzīja Koro Kone, bet uzvaras vārti 44.minūtē tika Varolam Tisaram. Mājinieki otrajā puslaikā tik vien spēja kā iesist prestiža vārtus. Tas 47.minūtē padevās Janikam Kamberam, taču deviņas minūtes vēlāk Kambers atstāja komandu mazākumā, nopļaujot pretinieku pretuzbrukumā, un atspēlēties neizdevās.

Andra Vaņina pārstāvētā “Zurich” ar 30 punktiem 19 mačos ieņem piekto vietu. Roberta Uldriķa pārstāvētā “Sion” ar 21 punktiem 18 mačos ieņem septīto pozīciju, bet Mārča Oša pārstāvētā Neišateles “Xamax” nopelnījusi 14 punktus 19 spēlēs, ierindojoties devītajā pozīcijā desmit vienību konkurencē.