Vaņinam sausā uzvara, Karašausks piedzīvo zaudējumu

27/01/2018 21:50

Šodien vairāki latviešu futbolisti aizvadīja spēles savu klubu sastāvos dažādās Eiropas futbola līgās.

Krievijas Premjerlīgas klubs Permas “Amkar” šodien cīnījās pret Stara Zagoras “Beroe”. ”Amkar” rindās otro puslaiku laukumā pavadīja uzbrucējs Artūrs Karašausks. “Amkar” spēles beigās ar 0:1 zaudēja Bulgārijas komandai “Beroe”, bet latvietis joprojām turpina pārbaudīties krievu komandā.

Latvijas izlases kapteinis Andris Vaņins draudzības mačā kaldināja ”Zurich” panākumu 2:0 pār Austrijas vienību ”Altach”. Divreiz Cīrihes komandas sastāvā precīzs bija Roberto Rodrigess. “Zürich” sezonu Šveices Superlīgā atsāks 4. februārī, kad mājās tiksies ar tabulas lejasgalā esošo “Thun”.

Draudzības mačā Turcijā 70 minūtes laukumā pavadīja kādreizējais Liepājas komandas spēlētājs Dāvis Ikaunieks. Viņa pārstāvētā Jihlavas “Vysočina” cīnījās neizšķirti 0:0 ar citu Čehijas klubu “Pardubice”. Nākamajā spēlē “Vysočina” vienība cīnīsies pret Maskavas “Dynamo”.

Polijas spēcīgajā līgā Varšavas “Legia” vārtu drošību pārbaudes mačā pret dāņu “Silkeborg” no 62. minūtes līdz mača izskaņai sargāja 19 gadus vecais Vjačeslavs Kudrjavcevs. Talantīgais vārtsargs aizvadīto sezonu pavadīja Latvijas “SynotTip” Virslīgas komandā “Babīte/Dinamo”, kurā viņš parasti devās sākumsastāvā.