Vaņins neveiksmīgi atgriežas “Zurich” vārtos

25/09/2019 23:25
Andris Vaņins, Sportazinas.com

Andris Vaņins trešdien pēc piecu mēnešu pauzes devās laukumā Šveices augstākajā futbola līgā, taču viņa pārstāvētā “Zurich” bija spiesta atstāt laukumu bez gūtajiem punktiem.

“Zurich” viesos ar 0:4 (0:1) piekāpās “Basel” vienībai.

Devītajā minūtē pēc teicamas albāņa Taulanta Džakas piespēles Vaņinu vienu pret brazīlieti Arturu atstāja viesu aizsargi, Arturam bumbu raidot vārtos ar galvu.

Tāpat 51.minūtē pēc Samueles Kampo piespēles aiz aizsargu mugurām pret Latvijas vārtsargu vienatnē nokļuva Kevins Buā, sitot tuvajā stūrī.

80.minūtē nācās kapitulēt trešoreiz pēc kosovieša Edona Zhegrovas precīza raidījuma, kad Zhegrova pa ceļam bija atstājis aiz muguras piecus Cīrihes kluba spēlētājus.

Kompensācijas laika pirmajā minūtē rezultātu fiksēja Kampo, kurš atkal no tuva attāluma sarūgtināja Vaņinu, izsitot bumbu viņam starp kājām – 4:0.

Citā spēlē Roberts Uldriķis devās laukumā uz maiņu, taču viņa pārstāvētā “Sion” savā laukumā ar 1:2 (0:1) piekāpās “St.Gallen” vienībai.

Ar Ermedina Demiroviča vārtiem 43.minūtē un Lukasa Gertlera precīzu sitienu mača 62.minūtē viesi izvirzījās vadībā ar 2:0. Mājiniekiem vienus vārtus mača 77.minūtē pretuzbrukumā pēc Žareda Kazā piespēles guva Sedū Dumbija, no vārtsarga laukuma ieripinādams bumbu vārtos. Īsu brīdi pirms tam mača 75.minūtē laukumā devās Uldriķis, taču izlīdzinājumu panākt neizdevās.

Ceturtdien, 26.septembrī, Mārča Oša pārstāvētā Neišateles “Xamax” viesosies pie “Luzern”

Šveices čempionāta kopvērtējuma vadībā tagad ar 19 punktiem astoņās spēlēs izvirzījusies “Basel”, bet pa 16 punktiem tikpat mačos ir Bernes “Young Boys” un “Sion”. Andra Vaņina pārstāvētā “Zurich” ar astoņiem punktiem ir sestā, bet “Xamax” ar četriem punktiem septiņās spēlēs atrodama pēdējā pozīcijā desmit komandu konkurencē.