Vaņins pēc ilgāka laika atgriežas vārtos un sasniedz Šveices kausa pusfinālu

01/03/2019 10:13

Latvijas futbola izlases pirmais vārtsargs Andris Vaņins ceturtdien atgriezās “Zurich” vārtos, palīdzot komandai sasniegt Šveices kausa pusfinālu.

Ceturtdaļfināla mačā “Zurich” savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:1) uzvarēja pēc spēka Šveices otrās līgas komandu “Kriens”.

Vaņins laukumā pavadīja visu maču, bet uzvaru “Zurich” nodrošināja 83.minūtē, kad panākumu nesošos vārtus guva Adrians Vinters. Latvijas izlases pamatvārtsargs Cīrihes klubā ir otrais numurs un pie teikšanas tiek vien kausā. “Zurich” sastāvā viņš iepriekš spēlēja 13.decembrī UEFA Eiropas līgā, kad komandas pamatvārtsargs Janniks Brehers bija savainots.

“Zurich” par Šveices kausa ieguvēju kļuva pērn, bet uzvara šajā turnīrā ļauj sacensties UEFA Eiropas līgā. Kopumā šis klubs valsts kausu ieguvis desmit reizes.

Ceturtdaļfinālu trešdien tikmēr nepārvarēja uzbrucēja Roberta Uldriķa pārstāvētā “Sion”, kas savā laukumā ar rezultātu 2:4 (0:0, 2:2) piekāpās slavenajam “Basel” klubam. Latvietis nebija šīs spēles pieteikumā.