Vaņins: Prēmijas izlasē neietekmē manu finansiālo stāvokli, bet daudziem šī summa ir svarīga

Andris Vaņins, Sportazinas.com
Andris Vaņins | Foto: facebook.com/fcz.ch/

Latvijas futbola izlases kapteinis uzskata, ka naudas prēmijas Latvijas izlasē viņa finansiālo stāvokli neietekmē, taču citiem spēlētājiem šī summa ir svarīga.

Iepriekš laikraksta “Diena” intervijā ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidentu Kasparu Gorkšu izskanēja viedoklis, ka viņam ir konflikts ar Vaņinu. Gorkšs vien noteica, ka situācija ir interesanta un ka prēmēšanas sistēma ir viena no lietām, kas spēlētājos var uzjundīt emocijas.

“Nesen mans vārds bija pieminēts dažās sarunās, kas radīja jautājumus žurnālistiem un faniem,” sociālajā tīklā “Instagram” raksta Vaņins. “Es vēlos precizēt. Pirmkārt, man vienmēr bija gods pārstāvēt savu dzimteni un valkāt Latvijas nacionālās komandas kreklu.
Nacionālās izlases spēles man ir īpaša nozīme, un es vienmēr jūtu lielu lepnumu un atbildību.”

“Pārstāvēt savu valsti man ir gods, nevis ienākumu avots. Jā, mums bija saruna ar prezidentu par izsaukuma naudu un prēmiju. Mēs aprunājāmies kā divi pieaugušie cilvēki un izteicām savu nostāju un domas. Kā komandas kapteinim man ir jāvirza šādi jautājumi un jāaizstāv spēlētāju intereses,” raksta Vaņins.

“Šī summa neietekmēs manu finansiālo stāvokli, bet daudziem izlases spēlētājiem,kas pārstāv Latvijas klubus, tā ir nozīmīga. Man nav nekādu pretrunu ar izlases galveno treneri vai ar LFF prezidentu vai ar kādu citu. Komandas atmosfēra tagad patiešām nav labākā, bet tas ir saistīts tikai ar izlases rezultātiem. Puiši stipri pārdzīvo,vadība ir neapmierināta un tas ir diezgan dabiski,” turpināja izlases kapteinis.

“Fanu kritika ir pamatota un es pilnībā piekrītu tam. Mums visiem jācenšas mainīt situāciju, kurā mēs esam. Atbildība ir jāuzņemas ikvienam, kas tajā kaut kādā veidā ir iesaistīts, un mums visiem ir jācenšas panākt šīs krīzes pārvarēšanu un izkļūt no tā kā uzvarētāji,” noslēdza vārtsargs.

View this post on Instagram

Nesen mans vārds bija pieminēts dažās sarunās,kas radīja jautājumus žurnālistiem un faniem. Es vēlos precizēt. Pirmkārt, man vienmēr bija gods pārstāvēt savu dzimteni un valkāt Latvijas nacionālās komandas kreklu. Nacionālās izlases spēles man ir īpaša nozīme, un es vienmēr jūtu lielu lepnumu un atbildību. Pārstāvot savu valsti, man ir gods, nevis ienākumu avots. Jā, mums bija saruna ar prezidentu par izsaukuma naudu un prēmiju. Mēs aprunājāmies kā divi pieaugušie cilvēki un izteicām savu nostāju un domas. Kā komandas kapteinim man ir jaizvirza šādus jautājumus un jaaizstāve spēlētāju intereses. Šī summa neietekmēs manu finansiālo stāvokli, bet daudziem izlases spēlētājiem,kas pārstāv Latvijas klubus,tā ir nozīmīga. Man nav nekādu pretrunu ar izlases galveno treneri vai ar LFF prezidentu vai ar kādu citu. Komandas atmosfēra tagad patiešām nav labākā, bet tas ir saistīts tikai ar izlases rezultātiem. Puiši stipri pārdzīvo,vadība ir neapmierināta un tas ir diezgan dabiski. Fanu kritika ir pamatota un es pilnībā piekrītu tam. Mums visiem jācenšas mainīt situāciju, kurā mēs esam. Atbildība ir ikvienam, kas tajā kaut kādā veidā ir iesaistīts, un mums visiem ir jācenšas panākt šīs krīzes pārvarēšanu un izkļūt no tā kā uzvarētāji.

A post shared by Andris Vanins Official Page (@vaninsandris) on

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par