Vaņins uz “Zurich” cīnās neizšķirti ar “St. Gallen”

09/09/2017 22:59

Latvijas futbola izlases vārtsargs Andris Vaņins sestdien ielaida vienus vārtus, bet viņa pārstāvētā “Zurich” komanda trešajā Šveices augstākās līgas mačā pēc kārtas cīnījās neizšķirti.

Aizvadītajā cīņā “Zurich” mājās nospēlēja 1:1 (1:0) ar “St. Gallen” vienību. Rezultātu atklāja tieši mājinieku futbolists Musa Konē no Senegālas, tomēr otrajā puslaikā Latvijas vārtsargu pārspēja uz maiņu nākušais serbs Danijels Aleksičs.

Kaut pēdējās 35 minūtes “Zurich” spēlēja vairākumā, izraut uzvaru tai neizdevās.

Cīrihes vienības kapteinis Vaņins, kā ierasts, laukumā bija visas 90 minūtes.

Šveices čempionāta kopvērtējumā “Zurich” ar 13 punktiem septiņos mačos ir vadībā, tomēr to var apsteigt Bernes “Young Boys”, kas pašlaik zaudē divus punktus un svētdien uzņems “Lugano” futbolistus.

Kā zināms, Vaņins pēc līguma pārtraukšanas ar “Sion” komandu iepriekšējā vasarā pievienojās “Zurich” vienībai, kas bija izkritusi uz valsts otro līgu. Pagājušajā sezonā viņš droši palīdzēja tai atgriezties spēcīgākajā čempionātā.

“Zurich” klubs, kas dibināts 1896.gadā, par Šveices čempionu kļuvis 12 reizes, tomēr iepriekšējo reizi tas notika 2009.gadā, kamēr par Šveices kausa ieguvēju tas kļuva vēl pērn.

Lai arī vēl 2015.gadā “Zurich” komanda augstākajā līgā izcīnīja bronzas medaļas, jau gadu vēlāk tā palika pēdējā starp desmit vienībām un bija spiesta atstāt stiprāko sabiedrību.

Pašlaik 37 gadus vecais Vaņins arī pagājušajā sezonā bija ļoti stabils “Zurich” pamatvārtsargs, pērn ar Cīrihes komandu parakstot trīs gadu līgumu.