Vapne izpelnās futbola virslīgas maija labākā spēlētāja godu

05/06/2024 14:31
Nokopēts
Lūkass Vapne

Par “Tonybet Virslīga” maija mēneša labākajiem atzīts duets, kas pārstāvēja “Valmiera FC”. Par labāko treneri kļuvis Jurģis Kalns, bet spēlētāju – Lūkass Vapne.

Maija mēnesī “Valmiera FC” komanda bija sekmīgākā komanda līga, kas 7 aizvadītajās spēlēs izcīnīja 17 punktus, – tika pie 5 uzvarām un 2 reizes spēlēja neizšķirti, tajā skaitā ar rezultātu 2:0 uzvarēja līgas līdervienību FC RFS, kā arī izbraukuma spēlē spēlēja neizšķirti pret vicelīderi “Riga FC”.

Maija labākais līgas spēlētājs, 20 gadus vecais Lūkass Vapne no aizvadītajām 7 spēlēm “Valmiera FC”  starta vienpadsmitniekā devās visas 7 reizes un šajās spēlēs atzīmējās ar 4 gūtajiem vārtiem un 3 rezultatīvām piespēlēm. Kopumā šajā sezonā Vapnem 5 gūtie vārti un 6 rezultatīvas piespēles, kas ļauj ierindoties dalītā 2. vietā visā līgā rezultivitātē, 8. vietā gūto vārtu topā, kā arī rezultatīvo piespēļu rādītājā šobrīd ir 2. vieta. Lūkass Vapne pirmo reizi kļuvis par mēneša labāko spēlētāju līgā, pie tam Vapne vēl joprojām pretendē arī uz “Sportland” spēļu apļa labākā jaunā spēlētāja apbalvojumu.

Mēneša labākā spēlētāja kandidātus nosaka Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome un biedrība “Latvijas Futbola Virslīga”. Šoreiz mēneša labākā spēlētāja balvai tika izvirzīti šie kandidāti: Lūkass Vapne (Valmiera FC), Adams Marhijevs (FC RFS), Džozefs Ede Oleke (FS Jelgava), Abduls Kaders Traore (BFC Daugavpils), Džeremijs Porsāns Klemente (Valmiera FC).

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un “Latvijas Futbola Virslīga”, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums sociālajos tīklos Facebook un Instagram, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.51
3.61
1.68
5.01
3.71
1.71
2.22
3.13
3.53
1.16
7
11
1.31
5.25
9.75
1.35
-
3.22
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām