Vārtsargs Kalniņš rāda klasi un atdod divas rezultatīvas piespēles KHL spēlē

04/12/2019 18:08

Latviešu vārtsargs Jānis Kalniņš trešdien izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē, palīdzēdams Helsinku “Jokerit” komandai izcīnīt uzvaru. “Jokerit” viesos ar 4:2 (0:0, 2:0, 2:2) pārspēja Nursultanas “Baris”, izcīnot piekto uzvaru pēdējās septiņās spēlēs.

Kalniņš ar rezultatīvām piespēlēm izcēlās trešā perioda otrajā pusē. Vispirms viņš septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām palīdzēja Marko Antilam mazākumā panākt 3:1. Otro reizi viņš izcēlās 38 sekundes pirms finālsvilpes, kad ievadīja uzbrukumu, kuru ar precīzu metienu tukšos vārtos noslēdza Antila.

Savukārt savos pamatpienākumos – ripu atvairīšanā – Kalniņš neitralizēja 28 no 30 pretinieku mestajām ripām.

Latviešu vārtsargs šosezon atzīmējies jau ar trim rezultatīvām piespēlēm, bet karjeras laikā viņš kopumā asistējis piecos precīzos metienos.

“Jokerit” ar 41 punktu 33 spēlēs ieņem septīto vietu Rietumu konferencē. Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas – pa 12 Rietumu un Austrumu zonā.

Regulārajā čempionātā katra komanda tāpat kā iepriekšējā sezonā aizvadīs pa 62 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.