Vārtu guvumiem piemīt maģiska spēja ārstēt futbolistus? Immobiles simulācija sasniedz nākamo līmeni (VIDEO)

03/07/2021 11:22

Ažiotāžu sporta fanu vidū izsaukušas Itālijas izlases uzbrucēja Čīro Immobiles darbības vakardienas mačā, kurā Itālija Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā ar rezultātu 2:1 apspēlēja Beļģiju un sasniedza turnīra pusfinālu.

31. minūtē Nikolo Barella atklāja mača rezultātu, bet fonā palika zemē guļošais Immobile, kurš cīņas epizodē ar Janu Vertongenu nokrita uz zālāja un demonstrēja, ka viņš cieš lielas sāpes. Taču tad notika brīnums un pēc Itālijas vārtu guvuma Immobile pacēla galvu, saprata, ka bumba ir vārtos un cēlās kājās, lai skrietu apsveikt Barellu. Dažu sekunžu laikā Immobile pēkšņi vairs nebija savainots.

Skarbi par šo situāciju izteicies leģendārais Anglijas futbolists Alans Šīrers. “Man pat šeit nenāk smiekli, jo tas bija nožēlojami,” medijs BBC citē Šīreru. Immobiles rīcību nosodījuši arī tūkstošiem futbola un sporta fanu visā pasaulē.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…