Vārtu guvums mazākumā dod Karsuma pārstāvētajai Maskavas “Dinamo” komandai grūtu uzvaru Ķīnā (+VIDEO)

09/01/2017 16:20

Pekina, 9.janv., LETA. Latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums pirmdien palīdzēja Maskavas “Dinamo” komandai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā viesos ar 5:3 (1:1, 1:1, 3:1) apspēlēt Ķīnas vienību Pekinas “Kuņluņ Red Star”, turklāt uzvaras vārti divas minūtes pirms pamatlaika beigām tika iemesti mazākumā.

Spēles pirmajās divās trešdaļās mājinieki divreiz izvirzījās vadībā, tomēr trešajā trešdaļā jau vadību pārņēma Maskavas vienība, kad 43.minūtē izcēlās Vladimirs Brjukvins. Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām otro reizi izcēlās slovāks Martins Bakošs un mājinieki panāca izlīdzinājumu, turklāt drīz vien Maskavas “Dinamo” palika mazākumā. Šoreiz gan viesi to spēja izmantot savā labā un noraidījuma pašā izskaņā aizturētā soda laikā netveramu metienu izpildīja Iļja Ņikuļins.

Pēdējā minūtē ripu tukšos vārtos ieraidīja arī Deniss Kokarevs.

Karsums šajā mačā laukumā pavadīja 15 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienus un vienu spēka paņēmienu.

Šosezon latviešu uzbrucējs 42 mačos guvis desmit vārtus un veicis 12 rezultatīvas piespēles, kas viņam ļauj atrasties vienības rezultatīvāko spēlētāju galvgalī. Pa 22 punktiem savākuši arī Aleksejs Cvetkovs un Artjoms Fjodorovs, tomēr viņiem ir mazāk gūto vārtu.

Maskavas “Dinamo” hokejisti uzvarējuši visās četrās šogad aizvadītajās spēlēs, turklāt visi šie panākumi gūti viesos.

Tieši pēc nedēļas Ķīnā spēli aizvadīs arī Latvijas vienība Rīgas “Dinamo”, kurai pirms tam gan vēl šonedēļ gaidāmi dueļi Jaroslavļā, Vladivostokā un Habarovskā.

Visas līgas un Rietumu konferences vadībā ar 107 punktiem attiecīgi 47 un 46 cīņās ir Maskavas CSKA, kā arī Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētajai Sanktpēterburgas SKA vienībai. Šīs komandas pirmdien Maskavā spēkosies savā starpā.

Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, ko vada Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, ar 89 punktiem ir trešā, kamēr Maskavas “Dinamo” ar 83 punktiem pakāpusies uz ceturto pozīciju, par punktu apsteidzot Jaroslavļas “Lokomotiv”. Tikmēr septīto vietu ar 73 punktiem ieņem Artūrs Kulda un Helsinku “Jokerit”.

Savukārt Rīgas “Dinamo” ar 42 punktiem 47 cīņās ir pēdējā starp 14 konferences komandām, no izslēgšanas turnīra zonas atpaliekot par 27 punktiem.

Tikmēr Austrumu konferencē vadībā ar 102 punktiem 47 mačos atrodas pašreizējā Gagarina kausa glabātāja Magņitogorskas “Metallurg”.

Savā nākamajā spēlē Rīgas “Dinamo” pirmdien viesosies pie “Lokomotiv”.