Vasaras brīvlaika ievadā Latvijas skolēniem iespēja sacensties “Minecraft” turnīrā

30/05/2022 22:42
Nokopēts

Skolēnu vasaras brīvlaika otrajā nedēļā no šī gada 9. – 11. jūnijam norisināsies Latvijas Esporta Skolu Līgas (LESL) “Minecraft” “UHC 2×24” turnīrs, ko rīko “Esporta skola” sadarbībā ar “Side.lv”. Tas tiks izspēlēts attālināti jeb tiešsaistē un tā ietvaros komandas no visām Latvijas skolām varēs savstarpēji spēkoties par augstākajām vietām un punktiem atsevišķā skolu kopvērtējumā.

“UHC 2×24” jeb “Ultra Hardcore 2×24” ir “Minecraft” disciplīna jeb minispēle, kurā sacenšas 24 komandas pa diviem spēlētājiem katrā. To uzdevums ir apliecināt savas izdzīvošanas spējas un noskaidrot, kura komanda ar šo uzdevumu tiek galā vislabāk.

Turnīrs sadalīts trīs posmos. Pirmais no tiem tiks aizvadīts 9. jūnijā, kad visas komandas aizvadīs divas spēles kvalifikācijā un noskaidros nākamā posma apakšgrupas. Otrais posms 10. jūnijā būs izslēgšanas fāze, kurā pēc apakšgrupu spēlēm vismazāk punktus ieguvušās komandas būs spiestas pamest turnīru. Noslēdzošajā posmā 11. jūnijā atlikušās komandas no visām grupām tiks apvienotas vienā. Turpinājumā spēlētaji cīnīsies par iespēju spēlēt lielajā finālā, kurā vieta būs vien 24 spēcīgākajām komandām. Labākās komandas saņems balvas no videospēļu aprīkojuma kompānijas “Canyon Gaming” un čempionvienības kapteinis iegūs savā īpašumā “gaming” krēslu. Sīkāka informācija par turnīru un dalību tajā pieejama ŠEIT.

 

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām