Vasiļevskis atvaira 31 metienu, “Lightning” tikai 15 reizes apdraud pretinieku vārtus un panāk 2-0

02/06/2021 08:38
Andrejs Vasiļevskis

Pateicoties lieliskam krievu vārtsarga Andreja Vasiļevska sniegumam, Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Tampabejas “Lightning” aizvadītajā naktī Stenlijas kausa izcīņas otrās kārtas otrajā mačā ar 2:1 apspēlēja Karolīnas “Hurricanes” un palielināja vadību sērijā (2-0).

“Lightning” šajā spēlē izdarīja ļoti maz metienus pa vārtiem, proti, 15. Tajā pašā laikā “Hurricanes” veica uz pusi vairāk jeb 32 metienus. Labi “Lightning” vārtos darbojās Vasiļevskis, kurš tika galā ar 31 pretinieku metienu un tika nosaukts par mača pirmo zvaigzni.

Rezultātu otrajā trešdaļā atklāja Alekss Kilorns (1:0), bet trešajā periodā to dubultoja Entonijs Cirelli (2:0). Andrejam Svečņikovam pusotru minūti pirms pamatlaika beigām izdevās rezultāta starpību samazināt līdz minimumam (1:2), tomēr “Hurricanes” atspēlēšanās sākās pārāk vēlu un Karolīnas komandai vairs nepietika laika, lai panāktu neizšķirtu.