Vasiļevskis turpina spēlēt izcili, “Jets” līderi rezultatīvi pret “Canucks” (VIDEO)

03/03/2021 09:52
Andrejs Vasiļevskis

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NBA) Tampabejas “Lightning” ar 2:0 pārspēja Dalasas “Stars”. Krievu vārtsargs Andrejs Vasiļevskis uzvarētāju vārtos atvairīja visus 28 pretinieku metienus, šī viņam bija trešā sausā spēle pēc kārtas.

Mača rezultātu astotajā minūtē, realizējot vairākumu, atklāja Ondržejs Palats. Otrajā periodā cīņas rezultāts nemainījās, bet otros vārtus “Lightning” labā guva Janni Gurde, kurš piecas sekundes pirms pamatlaika beigām ripu raidīja tukšos “Stars” vārtos.

Tikmēr citā duelī Vinipegas “Jets” ar rezultātu 5:2 uzvarēja Vankūveras “Canucks” hokejistus. “Jets” līderi Bleiks Vīlers (1+2), Kails Konors (1+2) un Marks Šaiflī (0+3) iekrāja pa trīs rezultativitātes punktiem. Vēl vārtus uzvarētājiem iemeta Pols Stasnijs, Meisons Apletons un Mejū Pero. Savukārt zaudētājiem precīzi bija Eliass Petersons un Džonatans Millers.

Vēl vienā cīņā Karolīnas “Hurriances” ar 4:2 spēja pieveikt Nešvilas “Predators”. Divi precīzi metieni “Hurricances” uzbrucēja Sebastiana Aho rēķinā, bet vēl pa reizei Karolīnas vienības sastāvā izcēlās Vincents Troučeks un Stīvs Lorencss. “Predators” rindās “Hurricanes” vārtos ripu raidīja Matiass Ekholms un Kalle Jarnkroks.

Visbeidzot Monreālas “Canadiens” ar 3:1 apspēlēja Otavas “Senators”, bet Ņūdžersijas “Devils” ar 1:2 atzina Ņujorkas “Islanders” pārākumu. Jau vēstīts, ka Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins”  mājās ar 5:2 uzvarēja Filadelfijas “Flyers”. Bufalo “Sabres”, kas šosezon spēlē bez savainotā Zemgus Girgensona, viesos ar 2:3 zaudēja Ņujorkas “Rangers”, piedzīvojot ceturto neveiksmi pēc kārtas, bet Kolumbusas “Blue Jackets” mājās ar 4:1 bija labāki par Detroitas “Red Wings”.