Vasiļjevam rezultatīva piespēle Krēfeldes komandas uzvarētā Vācijas čempionāta spēlē

17/01/2016 20:47

Berlīne, 17.janv., LETA. Latviešu uzbrucējs Herberts Vasiļjevs sestdien izdarīja rezultatīvu piespēli palīdzot Krēfeldes “Pinguine” komandai tikt pie uzvaras Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) regulārā čempionāta mačā.

Aizvadītajā cīņā kopvērtējuma pastarīte “Pinguine” ar 4:3 (1:1, 1:1, 2:1) uzvarēja Ķelnes “Haie”.

Vasiļjevs trešā perioda piektajā minūtē asistēja Martinam Šimanskim, kurš skaitliskajā vairākumā panāca 3:2 “Pinguine” labā. Šimanskim tie bija otrie vārti spēlē.

Vasiļjevs izdarīja četrus metienus pa vārtiem, nopelnīja četras soda minūtes un spēli beidza ar neitrālu lietderības koeficentu.

Kā vēstīts, piektdien Vasiļjevs guva vārtus un izdarīja rezultatīvu piespēli, bet “Pinguine” ar 2:4 viesos zaudēja Štraubingas “Tigers”.

Tikmēr pie uzvaras tika latviešu aizsarga Arvīda Reķa pārstāvētā Augsburgas “Panther”, kas viesos ar 6:5 (2:1, 2:2, 1:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Hamburgas “Freezers”, kas pamatlaika pēdējā minūtē izglābās no trīs punktu zaudējuma.

Reķis pa vārtiem nemeta, nopelnīja divas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficentu -1.

DEL kopvērtējuma līdere ar 72 punktiem 37 spēlēs ir “Eisbaren”, bet “Panther” ar 58 punktiem ir septītā, kamēr “Pinguine” ar 35 punktiem joprojām atrodama pēdējā, 14.pozīcijā.

Vasiļjevs šosezon 38 spēlēs ir guvis septiņus vārtus un atdevis 17 rezultatīvas piespēles, nopelnot 26 soda minūtes un negatīvu lietderības rādītāju -6. Savukārt Reķis 31 spēlē ir guvis vienus vārtus, piecas reizes rezultatīvi asistējis partneriem, nopelnījis 26 soda minūtes un pozitīvu lietderības rādītāju +2.