Vasiļjevs EČ īsajā programmā sasniedz sezonas labāko rezultātu

25/01/2023 22:15
Nokopēts
Deniss Vasiļjevs

Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs trešdien Somijas pilsētā Espo notiekošā Eiropas čempionāta īsajā programmā sasniedza savu šīs sezonas labāko rezultātu un pirms izvēles programmas ieņem trešo pozīciju.

Vasiļjevs startēja ceturtajā grupā ar 23.numuru, demonstrējot vieglu slidojumu, par ko saņēma tiesnešu vērtējumu 84,81 punktu, kas ir par 1,8 punktiem vairāk nekā viņa šīs sezonas rekords. Pēc tam startēja seši sportisti, no kuriem divi uzrādīja labāku rezultātu. Izcilu slidojumu aizvadīja Francijas daiļslidotājs Adams Siao, kura sniegums tika novērtēts ar 96,53 punktiem. Otro labāko rezultātu sasniedza itālis Mateo Rico, kurš tika pie 86,46 punktiem jeb 1,65 punktiem vairāk nekā Vasiļjevs.

Sacensības izvēles programmā tiks aizvadītas piektdien. Pagājušajā gadā Tallinā Vasiļjevs izcīnīja trešo vietu, sasniedzot savu punktu summas rekordu – 272,08 punkti. Šī viņam ir septītā reize Eiropas meistarsacīkstēs. 2018.gadā viņš izcīnīja ceturto vietu, 2020.gadā – sesto, bet 2017.gadā – septīto vietu.

Sezonu Latvijas daiļslidotājs sāka ar trešo vietu slovāku leģendas Ondreja Nepela piemiņas sacensībās, oktobra beigās ieņēma desmito vietu Kanādas pilsētas Misisogas “Grand Prix” posmā, novembra vidū Lielbritānijas pilsētā Šefīldā “Grand Prix” sacensībās izcīnīja otro vietu, bet decembra vidū uzvarēja Latvijas čempionātā.

Latviju pārstāvēs arī Sofja Stepčenko sieviešu sacensībās, sacensības īsajā programmā uzsākot ceturtdien, un duets Aurēlija Ipolito un Lūks Rasels, kas piektdien ar ritma deju sāks sacensības dejās uz ledus.

Sacensības beigsies sestdien, bet svētdien noritēs labāko sportistu paraugdemonstrējumi.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām