Vašingtonai sagrāve Filadelfijā, Jagrs tiek pie pirmā punkta šosezon (VIDEO)

15/10/2017 11:14
Aleksandrs Ovečkins, Sportazinas.com

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas ietvaros šonakt tika aizvadīti 14 mači. Jau ziņojām, ka Zemga Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” izbraukumā ar 2:4 piekāpās Losandželosas “Kings” vienībai, piedzīvojot piekto zaudējumu pēc kārtas. Girgensons izcēlās ar gūtiem vārtiem.

Tikmēr pamatīgu sakāvi piedzīvoja viena no līgas favorītēm Vašingtonas “Capitals”, kas ar 2:8 izbraukumā piekāpās Filadelfijas “Flyers”.

Pirmais periods aizritēja līdzīgā cīņā. Vispirms septītajā minūtē vadībā izvirzījās mājnieki, precīzam esot Kuturjē, bet Vašingtonas atbilde nebija ilgi jāgaida, kad pēc divām minūtēm precīzs bija Vrana. “Capitals” neveiksmīgi noslēdza pirmo periodu, kad minūti pirms tā beigām zaudēja vārtus vairākumā.

Otrā perioda sākumā “Capitals” palika mazākumā, ko “Flyers” izmantoja, vārtus gūstot Simondsam. Perioda vidū 4:1 panāca Džirū, bet jau pēc trīspadsmit sekundēm Bekstroms atbildēja ar to pašu. Filadefilja gan trīs minūtes pirms perioda beigām panāca 5:2.

Trešajā periodā “Capitals” salūza, un “Flyers” guva vēl trīs vārtus, noformējot spēles gala rezultātu 8:2.

Filadelfijas “Flyers” rindās trīs uzbrucēji izcēlās ar diviem vārtu guvumiem. To paveica Kuturjē, Lautons un Žirū, kura kontā arī divas rezultatīvas piespēles, bet ar trīs piespēlēm izcēlās Vorāčeks un Gostisbērs.  Savukārt “Capitals” līderi Jevgeņijs Kuzņecovs un Aleksandrs Ovečkins maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -4.

Tikmēr pie sava pirmā rezultivitātes punkta šosezon tika leģendārais Jaromirs Jagrs, palīdzot Kalgarī “Flames” vienībai ar 5:2 izbraukumā pieveikt Vankūveras “Canucks”.

Pārējo spēļu rezultāti:

Monreālas “Canadiens” – Toronto “Maple Leafs” 3:4 (2:2, 1:1, 0:0, 0:1) – pagarinājumā;

Ņujorkas “Rangers” – Ņūdžersijas “Devils” 2:3 (0:0, 1:2, 1:1);

Pitsburgas “Penguins” – Floridas “Panthers” 4:3 (1:0, 2:2, 1:1);

Tampabejas “Lightning” – Sentluisas “Blues” 2:1 (0:0, 1:0, 1:1);

Vinipegas “Jets” – Karolīnas “Hurricanes” 2:1 (1:1, 0:0, 1:0);

Dalasas “Stars” – Kolorādo “Avalanche” 3:1 (0:0, 2:0, 1:1);

Minesotas “Wild” – Kolumbusas “Blue Jackets” 4:5 (1:1, 2:1, 1:2, 0:1) – pagarinājumā;

Čikāgas “Blackhawks” – Nešvilas “Predators” 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0) – pagarinājumā;

Arizonas “Coyotes” – Bostonas “Bruins” 2:6 (1:1, 0:3, 1:2);

Edmontonas “Oilers” – Otavas “Senators” 1:6 (0:2, 0:1, 1:3);

Sanhosē “Sharks” – Ņujorkas “Islanders” 1:3 (1:1, 0:1, 0:1).