Vecvagars atgriežas Latvijā un strādās Bertānu Valmieras basketbola skolas sistēmā

05/10/2022 23:24
Nokopēts
Arnis Vecvagars, www.sportazinas.com

Latvijas basketbola treneris Arnis Vecvagars kļuvis par “Ramirent” Nacionālās basketbola līgas (NBL) jeb Latvijas pēc spēka otrā čempionāta komandas Bertānu Valmieras Basketbola skolas (VBS) galveno treneri, ziņo klubs.

Kā atklāj ‘Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” ģenerālmenedžeris un skolas direktors Roberts Zeile, Vecvagaram būs arī jāatbild par jaunatnes līgas vecāko grupu komandām, kā arī trenerim tiks uzticēts skolas sporta direktora amats.

“Liels prieks un, protams, arī atbildība pievienoties Bertānu Valmieras Basketbola skolai. Bertānu uzvārds Eiropas un pasaules basketbola kontekstā komentārus neprasa, tāpēc uzskatu, ka treneru kolektīvam un sporta skolas vadībai tas ir jāņem vērā. Mums ir jāizstrādā un jāpilnveido sistēma jauno spēlētāju sagatavošanai augsta līmeņa basketbolam,” paziņojumā citēts Vecvagars.

“Galvenais mērķis ir pilnveidot šo konkurētspējīgo spēlētāju talantu, lai pēc iespējas drīzāk Latvijas basketbola saimi papildinātu ar jauniem, kvalitatīviem un sagatavotiem spēlētājiem. Tas, protams, nav ātrs un viegls process. Tas prasīs ilgu laiku, taču centīsimies strādāt visi kopā un veidot šo sistēmu Valmierā, lai tā kļūtu par vienu no vadošajām Latvijā,” teica speciālists.

Pēdējā pieturvieta Vecvagram bija “Mykolaiv” vienība Ukrainā, kur viņš strādāja no pagājušā gada jūlija līdz decembrim. Pirms tam viņš divarpus sezonas vadīja Atirau “Barsi” komandu, divreiz kļūstot par Kazahstānas vicečempionu. Latvijas vīriešu valstsvienību 47 gadus vecais Vecvagars vadīja no 2017.gada septembra līdz 2019.gada martam. Tobrīd Latvijas valstsvienība nekvalificējās šī gada Pasaules kausa finālturnīram, kā rezultātā līgums ar galveno treneri Vecvagaru netika pagarināts.

Savas trenera karjeras laikā Vecvagars vadījis arī Latvijas jauniešu valstsvienības, kā arī pašmāju vienības “Turība” un “Jūrmala”/”Fēnikss”. Viņš vairākkārt bija arī Ainara Bagatska palīgs pieaugušo izlasē.

 

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
5.5
4.33
1.55
7
4.75
1.44
5.75
4.6
1.52
1.33
5.25
9
4.75
3.75
1.72
3.6
3.8
1.93
7.75
4.8
1.4
1.6
3.9
5.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām