Vecvagars pievienojas Spānijas komandai “Palencia Baloncesto”

Kaspars Vecvagars, sportazinas.com
Kaspars Vecvagars | Foto: FIBA

Latviešu basketbolists pievienojies Spānijas pēc spēka otrās līgas komandai “Palencia Baloncesto”, pavēstījis klubs. Līgums noslēgts līdz šīs sezonas beigām.

Vēl vakar Vecvagars parakstīja līgumu ar latviešu aģenta Artūra Kalnīša dibināto sporta aģentu organizāciju “Baltic Sports Agency”, kas šodien jau sportistam nokārtojusi līgumu Spānijā.

Jau ziņots, ka 26 gadus vecais Vecvagars aizvadīto sezonu iesāka Polijas klubā Ščecinas “King Wilki Morskie”, kur vidēji mačā atzīmējās ar 7,9 punktiem, bet februāra sākumā pievienojās “Jūrmala/Betsafe” vienībai Latvijas un Igaunijas apvienotajā čempionātā.

Jūrmalas vienībā viņš iesāka arī šo sezonu, tomēr šobrīd ir devies uz Spāniju. Kalnītis “Palencia Baloncesto” komandu raksturo kā “ambiciozu vienību”, kas centīsies nākamsezon nodrošināt vietu Spānijas spēcīgāko komandu pulkā jeb ACB līgā.

Vecvagars karjeras laikā spēlējis arī tādās Lietuvas komandās kā “LSU Atletas”, Panevēžas “Lietkabelis”, Kauņas “Žalgiris”, kā arī latviešu klubā “VEF Rīga”.

Spānijas pēc spēka otrajā līgā startē 18 komandas, no kurām pirmās vietas ieguvēja regulārajā čempionātā automātiski nodrošina dalību augstākajā līgā nākamsezon, bet otrās līdz devītās vietas ieguvējās cīnās “play-off” mačos par vēl vienu vietu ACB līgā.

Turnīra kopvērtējumā šobrīd “Palencia Baloncesto” ierindojas sestajā pozīcijā pēc trīs nospēlētiem mačiem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par