VEF astoņu spēlētāju sastāvā pēdējā ceturtdaļā salauž Tallinas “TalTech” pretestību

31/01/2019 21:39

Valsts vicečempione “VEF Rīga” ceturtdien “OlyBet” Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas regulārā čempionāta ietvaros savā laukumā ar rezultātu 86:72 (20:13, 20:27, 20:19, 26:13) uzvarēja Tallinas “TalTech” vienību.

“VEF Rīga” komandas sastāvā 20 punktus iemeta Andris Misters, kamēr 15 punkti Artūram Ausējam. Tikmēr ar 12 punktiem un 13 rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Džebrils Durems.

Arī šo maču rīdzinieki aizvadīja tikai astoņu spēlētāju sastāvā, jo joprojām jāiztiek bez Arta Ates, Andreja Gražuļa un Kristapa Janičenoka.

Tikmēr Tallinas komandas rindās ar 20 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām atzīmējās Jāns Puidets.

“VEF Rīga” teju visu maču atradās vadībā, tomēr trešajā ceturksnī Tallinas komanda sagādāja gana lielu intrigu, jo vairākas reizes spēja iegūt nelielu vadību, tomēr noslēdzošajā ceturtdaļā Latvijas vicečempioni veica izrāvienu un nodrošināja gana drošu uzvaru.

Rīdzinieki aizvadīja otro maču divās dienās, jo trešdien turpat olimpiskajā centrā viņi arī astoņu vīru sastāvā ar 82:70 pārspēja “Latvijas Universitāti” (LU).

“VEF Rīga” komandai šajā turnīrā ir septiņas uzvaras pēc kārtas, kamēr Tallinas Tehnoloģiju universitātes basketbolisti 2019.gadu sāka ar trim zaudējumiem, bet iepriekšējā mačā ar 98:91 pārspēja “Liepāju”.

Abu komandu šīs sezonas pirmajā savstarpējā spēlē “VEF Rīga” izcīnīja uzvaru ar rezultātu 95:72.