VEF neatstāj cerības Pērnavas klubam un apvienotajā līgā gūst desmito uzvaru pēc kārtas

26/12/2018 19:06

“Olybet” Latvijas-Igaunijas Basketbola līgā šovakar desmito panākumu pēc kārtas guva “VEF Rīga”, kas “Daugavas” Sporta namā ar rezultātu 91:56 (26:17, 21:9, 17:16, 27:14) sagrāva Pērnavas “Sadam”.

Laukuma saimnieki jau no spēles pirmajām minūtēm pārņēma iniciatīvu, pirmo ceturtdaļu noslēdzot ar +9, savukārt otrajā ceturtdaļā “VEF” pretiniekiem ļāva gūt tikai deviņus punktus, tādējādi lielajā pārtraukumā dodoties jau ar 21 punkta handikapu (47:26). Lielais pārsvars nedaudz atslābināja mājiniekus, taču arī pirms noslēdzošajām desmit minūtēm Jāņa Gailīša padoto pārsvars bija iespaidīgs (64:42).

Mača pēdējā ceturtdaļā rezultāta starpība sasniedza pat iespaidīgos +42 (88:46), “vefiņam” galu galā svinot panākumu ar rezultātu 91:56.

Grozam uzbrūkot ar lielisku precizitāti, rezultatīvākais mājinieku sastāvā ar 18 punktiem (3p. 4/6, 2p. 2/2, 1p. 2/2) bija kapteinis Kristaps Janičenoks, savukārt pa 13 punktiem guva Artūrs Ausējs un Beidens Džaksens.

“VEF” šis bija jau 12. panākumus aizvadītajās 13 spēlēs. Vienīgo zaudējumu rīdzinieki piedzīvoja 13. oktobrī savā laukumā, saspringtā cīņā ar rezultātu 89:90 piekāpjoties pašreizējais turnīra līderei “Ventspilij”. “VEF” iespēja revanšēties būs jau šajā svētdienā Ventspilī.