“VEF Rīga” aizsargs iekļauts VTB līgas nedēļas simboliskajā pieciniekā

29/04/2019 16:27

Latvijas basketbola komandas “VEF Rīga” aizsargs Džebrils Durems iekļauts VTB vienotās līgas aizvadītās nedēļas simboliskajā starta pieciniekā.

Jau ziņojām, ka svētdien VTB vienotās līgas regulārās sezonas noslēdzošajā mačā “VEF Rīga” savā laukumā ar 75:71 pārspēja spēcīgo Krasnodaras “Lokomotiv-Kuban” vienību.

Durems šajā mačā bija labākais Latvijas kluba rindās – 15 punkti, sešas rezultatīvas piespēles, divas atlēkušās bumbas, divas pārtvertās bumbas un kopā nopelnīti 16 efektivitātes punkti.

Tāpat simboliskajā pieciniekā iekļauti arī Kodijs Millers-Makintairs no Sanktpēterburgas “Zenit”, kurš aizvadītās sestdienas mačā pret “Astana” vienību izcēlās ar 20 punktiem, septiņām atlēkušajām bumbām un piecām rezultatīvajām piespēlēm. Tālāk seko bijušais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājs Tonijs Rotens no Tallinas “Kalev” – mačā pret “Lokomotiv-Kuban” Rotens iekrāja 24 punktus, atdeva piecas piespēles un izcīnīja četras atlēkušās bumbas.

Mārtiņa Meiera komandas biedrs Krasnojarskas “Enisey” komandā D’Andželo Harisons mačā pret Jāņa Timmas pārstāvēto Maskavas apgabala “Khimki” guva 34 punktus, izcīnīja 12 atlēkušās bumbas un atdeva četras rezultatīvas piespēles. Savukārt Vladimirs Dragicevičs no “Nizhny Novgorod” komandas spēlē pret Minskas “Tsmoki” guva 27 punktus un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas.

Šajā Vienotās līgas sezonā regulārajā turnīrā startē 14 komandas, aizvadot divu apļu turnīru un pēc tam astoņām labākajām kvalificējoties “play-off” cīņām. Turnīrā startē deviņas Krievijas komandas, kā arī pa vienai vienībai no Latvijas, Igaunijas, Baltkrievijas, Kazahstānas un Polijas.

Iepriekšējā sezonā par čempioniem tika kronēti Maskavas CSKA basketbolisti, kuri finālsērijā ar 3-0 pārspēja Maskavas apgabala “Himki” vienību.