“VEF Rīga” sastāvu papildina ar vēl vienu amerikāni

26/12/2021 11:22
Nokopēts
Frenks Hesels

Latvijas vadošais basketbola klubs “VEF Rīga” sastāvu papildinājis ar 33 gadus veco amerikāņu spēka uzbrucēju/centru Frenku Heselu, paziņojusi Rīgas vienība. “VEF Rīga” rindās Hasels spēlēs ar 21. numuru. Īstermiņa līgums ar Heselu pašreiz noslēgts uz komandas dalības laiku FIBA Čempionu līgas “play-in” spēlēs pret “JDA Dijon Basket” komandu.

2020./2021. gada sezonā Frenks Hasels spēlēja Izraēlā, pārstāvot “Elitzur Yavne” komandu, kur caurmērā guva 20,6 punktus un izcīnīja 12,4 atlēkušās bumbas. 2019./2020. gada sezonā Hasels bija divās Francijas augstākās līgas komandās, “Le Portel” sastāvā vidēji 15,2 punkti un 7,7 atlēkušās bumbas, savukārt “Boulazac” komandā 8,1 punkts un 8,1 bumba zem groziem. 

Hesels izmēģināja spēkus 2011. gada NBA draftā, taču netika izvēlēts. Draftam viņš pieteicās uzreiz pēc pēc Old Dominionas Universitātes absolvēšanas, kur arī spēlēja basketbolu NCAA pirmās divīzijas čempionātā. Pēdējā gadā viņa komanda uzvarēja 27 mačos no 34, Heselam sakrājot 15 punktus un 9,4 atlēkušās bumbas mačā.

Netiekot paņemtam NBA, viņš profesionāļa karjeru sāka Turcijā, bet karjeras laikā pabija arī Iraēlas, Itālijas un Francijas klubos, kā arī G līgā jeb NBA fārmklubu čempionātā. Hesels kļūs par Latvijas galvaspilsētas kluba sesto leģionāru, pievienojoties tādiem ārzemniekiem kā Devondrikam Vokeram, Aleksandram Madsenam, Ronam Karijam, Džeilenam Railijam un Reišonam Hemondsam.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām