“VEF Rīga” veic izmaiņas komandas vadībā, par prezidentu kļūst Jahovičs

16/09/2020 13:51
Edgars Jaunups un Gatis Jahovičs

Šodien “Vest” telpās norisinājās ikgadējā “VEF Rīga” pirmssezonas preses konference, kurā piedalījās kluba vadība, galvenais treneris Jānis Gailītis un viens no komandas līderiem Aigars Šķēle.

Jaunups preses konferences ievadā pavēstīja, ka turpmāk viņa vietu “VEF Rīga” prezidenta amatā ieņems līdzšinējais komandas direktors Gatis Jahovičs. “Šajā sezonā mūsu budžets ir ļoti stabils un būs aptuveni par 20% mazāks nekā pērn, bet, vērtējot globālā kontekstā, tas nemazinās mūsu konkurētspēju un varēšanu. Man ir ļoti liels gandarījums pieteikt Gati Jahoviču kā jauno “VEF Rīga” prezidentu.

Gatis mūsu sistēmā ir bijis gandrīz visu laiku un lieliski pierādījis visās lomās – gan kā komandas kapteinis, gan kā treneris, gan “VEF skolas” un “VEF Rīga” direktors. Katrai organizācijai ir nepieciešamas pārmaiņas, lai tā turpinātu savu attīstību. Protams, ka palīdzēšu komandai, cik daudz vien varēšu – ar padomu, ar finansējuma piesaisti un citām nepieciešamajām lietām.”

Komandas jaunais prezidents Gatis Jahovičs pateicās kluba valdei par doto iespēju: “Organizācijā esmu jau daudzus gadus, un pasakos par izrādīto uzticību kļūt par komandas prezidentu. Tas sevī ietver arī lielu atbildību un smagu darbu, lai spētu noturēt komandu esošajā līmenī, kā arī sasniegtu un virzītos uz arvien augstākiem mērķiem.”

Savukārt Gailītis bija gandarīts par to, ka, par spīti grūtībām, izdevies noturēt komandas sastāva kvalitāti iepriekšējo gadu līmenī. “Runājot par sastāvu, esam piesaistījuši vairākus latviešu spēlētājus, kas ir bijuši izlasē vai tās tuvumā, šī viņiem ir iespēja pierādīt, ka viņi ir spējīgi uzvarēt svarīgas spēles. Mums ir jaunie spēlētāji Kristers Zoriks un Verners Kohs, kas ir gatavi pieklauvēt pie valstsvienības durvīm. Ārzemnieki arī noteikti būs publikai interesanti, ļoti atlētiski un ātri, māk spēlēt arī gudru basketbolu. Mums jāsāk uzvarēt jau no pirmās sezonas dienas!”

Tikmēr Šķēle izteica cerību, ka otrais piegājiens VEFā būs daudz labāks. “Esmu ļoti priecīgs būt atpakaļ savā dzimtajā pilsētā – Rīgā. Pandēmijas laiks ir pierādījis, ka mums jānovērtē katra iespēja spēlēt basketbolu un to izbaudīt. Ir savākts labs sastāvs un mēs esam gatavi izcīnīt uzvaras un iepriecināt mūsu atbalstītājus un skatītājus.”

Pirmo spēli jaunajā Latvijas-Igaunijas basketbola līgas sezonā “VEF Rīga” aizvadīs 3. oktobrī, kad izbraukumā tiksies ar “Ogri”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām