VEF saņem naudas sodu par “Ventspils” līdzjutēju nekārtībām; klubs plāno uzlabot drošību

VEF Rīģa, sportazinas.com
Foto: VEF Rīga, Facebook

” klubs ir saņēmis 700 eiro sodu par “Ventspils” līdzjutēju sarīkotajām nekārtībām aizvadītajā “OlyBet” Latvijas – Igaunijas čempionāta abu vienību savstarpējā spēlē “Elektrum” Olimpiskajā sporta centrā, taču turpmāk tiks uzlaboti drošības pasākumi no Rīgas kluba puses, aģentūrai LETA sacīja “” direktors Gatis Jahovičs.

Jau ziņots, ka oktobra otrajā nedēļas nogalē “Ventspils” viesos “OlyBet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas regulārā turnīra mačā ar 90:89 uzvarēja principiālos pretiniekus “VEF Rīga”.

Spēles izskaņā tiesneši pieņēma vairākus strīdīgus lēmumus, par ko “Ventspils” līdzjutēji nebija apmierināti. Mača vairāki vairāki ventspilnieku fani devās laukumā, turklāt viens no viņiem nonāca tuvu tiesnesim, taču tālākas darbības nesekoja.

“Sods ir atbilstošs nolikumam, un mēs atzīstam, ka apsardzes darbinieki varbūt varēja rīkoties arī mazliet citādāk,” atklāja Jahovičs. “Bet skaidrs, ka “Ventspils” fani, it sevišķi ilggadēji, un viens no viņiem, kurš ir fanu kluba vadītājs un ikdienā darbojas komentētāja un informatora amatos, demonstrēja neadekvātu uzvedību.”

Jahovičs sacīja, ka klubam nav iespējas apelēt šim lēmumiem. “Esmu personīgi ticies ar apsardzes firmu un uz spēlēm, kurās turpmāk būs fanu pulki, tās darbinieki rīkosies citādāk. Turpmāk spēles tiks apsargātas mazliet nopietnāk, jo skaidrs, ka, ņemot vērā olimpiskā centra īpatnības, arī citur Latvijā ir gandrīz neiespējami neuzlaist uz laukuma cilvēkus, kuri vēlas tur izskriet. Lai to nepieļautu, ir jābūt dzīvai apsargu ķēdei ar 50 apsargiem. Ņemot vērā, ka Latvijā šādi starpgadījumi līdz šim nebija, mēs paļāvāmies uz to, ka nebūs nekārtību, tomēr tagad mums ir mācība un turpmāk rīkosimies savādāk citās spēlēs.”

Šosezon Rīgas komandu vada Jānis Gailītis, kuram asistē Jevgēnijs Kosuškins un Dāvis Čoders. “VEF Rīga” krāsas joprojām pārstāv Mareks Mejeris, Kristaps Janičenoks, Artis Ate, Klāvs Čavars un Andris Misters, bet komandas rindas papildinājuši Andrejs Gražulis, Artūrs Ausējs, Roberts Stumbris, Artjoms Butjankovs, Eduards Hāzners, kā arī leģionāri Stīvs Zeks, Vinsents Konsils un jaunpienācējs Džebrils Durems.

“VEF Rīga” šosezon startē jaunizveidotajā “OlyBet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgā, kur pagaidām pēc četrām spēlēm ir ceturtajā vietā un Vienotajā līgā, kur ar trim zaudējumiem tikpat spēlēs rīdzinieki ir pēdējā pozīcijā.

“VEF Rīga” pagājušās sezonas Vienotās līgas turnīrā ceturtdaļfināla sērijā ar 0-3 zaudēja CSKA basketbolistiem, bet Latvijas čempionātā ieguva sudrabu, finālsērijā ar 2-4 zaudējot “Ventspilij”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par