Vegasas “Golden Knights” savā pirmajā spēlē grauj “Canucks” (VIDEO)

18/09/2017 09:06
string(56) "https://img.youtube.com/vi/TRPHuLFj1DM/maxresdefault.jpg"

Vegasas “Golden Knights”, aizvadot savu pirmo spēli komandas vēsturē, pārbaudes mačā viesos ar 9:4 (4:2, 1:0, 4:2) sagrāva Vankūveras “Canucks”. NHL jaunpienācēju rindās ar “hat-trick” izcēlās Tailers Vongs.

Lasvegasas komandas iekļaušana līgā ir pirmā paplašināšanās kopš 1997.gada, kad NHL piekrita izveidot vienības Nešvilā, Atlantā, Kolumbusā un Minesotā. Atlanta, kuras franšīze pēc tam pārcēlās uz Vinipegu, un pārējās komandas par pievienošanos līgai tolaik maksāja 80 miljonus ASV dolāru. Savukārt tagad Lasvegasas vienības īpašnieks Bils Folijs samaksāja pusmiljardu ASV dolāru (440 miljoni eiro), kas tika sadalīts pārējām 30 līgas komandām.

“Golden Knights” ir pirmā profesionālā komanda ASV kazino galvaspilsētā. Tās sastāvs tika izveidots paplašināšanās draftā, kas notiks no 18. līdz 20.jūnijam.

NHL

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…