Veiterss var iegūt NBA čempiona gredzenu, neskatoties uz to, kura komanda triumfēs

Dions Veiterss
Dions Veiterss | Foto: EPA/ERIK S. LESSER

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Losandželosas “Lakers” basketbolists var iegūt čempiona gredzenu arī tad, ja viņa pārstāvētā vienība finālsērijā zaudēs.

Gaidāmajā naktī sāksies NBA finālsērija, kurā tiksies “Lakers” un Maiami “Heat” komandas, taču unikālā situācijā ir 28 gadus vecais uzbrucējs Veiterss. Viņš šo sezonu sāka “Heat” komandā, tad tika atlaists, bet sezonas gaitā pievienojās “Lakers”.

Viņam šosezon ir 10 spēles “Heat” sastāvā, taču Maiami klubs no basketbolista atbrīvojās pēc tam, kad viņš kāda pārlidojuma laikā piedzīvoja panikas lēkmi, jo bija pārdozējis gumijas lācīšus, kuru saturā bija marihuāna.

Vēlāk Veiterss nonāca Losandželosas klubā, bet tā nu sanāca, ka tieši “Lakers” un “Heat” sasniedza NBA finālu. Ja triumfēs “Lakers”, viņš būs pilnvērtīgs NBA čempions, bet ja uzvarēs “Heat”, viņš tik un tā būs tiesīgs saņemt čempiona gredzenu, taču tas jau būs atkarīgs no Maiami vienības nostājas.

Nesenākā pagātnē, piemēram, Kalvins “C.J.” Mailss 2018./19. gada sezonā aizvadīja 40 spēles Toronto “Raptors” sastāvā, bet vēlāk tika aizmainīts. “Raptors” pēc tam sezonā triumfēja NBA, bet Mailss gredzenu nesaņēma.

Veiterss pats šo faktu sociālajos tīklos uztvēris ar humoru.

Image

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par